Hiinlanna on hoidnud poega 23 aastat ketis

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Hiinlanna on hoidnud poega 23 aastat ketis
Hiinlanna on hoidnud poega 23 aastat ketis Foto: SCANPIX

Lõuna-Hiinas Chongqingis avastasid võimud, et üks naine on oma vaimselt alaarenenud poega 23 aastat ketis hoidnud.

76-aastase Xiao Anrongi sõnul on ta oma praegu 40-aastase poja Tang Zuhua eest kogu aeg hoolitsenud, kirjutab Daily Mail.

Kuna poeg on vaimse väärarenguga, siis ei olnud tal muud võimalust kui ta aheldamine. Ta aheldas poja siis, kui see oli 17-aastane.

Nüüd pöördus naine avalikkuse poole palvega. Naine otsib inimesi, kes hoolitseksid ta poja eest pärast seda, kui ta ise surnud on.

Xiao kaks ülejäänud last on täiskasvanud ning ammu kodust lahkunud.

Naise sõnul hoolitseb ta oma poja eest suure hoolega – ta vannitab teda, lõikab ta juukseid, puhastab ta elukohaks olevat lagunenud küüni ning söödab teda.

Hiinlanna kinnitusel ei ole ta jõukas, kuid tuleb toime.

Naine jätkas, et ta hoiab poega alasti ja ketis, kuna poeg rebib riided seljast ning võib end vigastada.

Olles 23 aasta olnud seina küljes ketis, ei ole mees võimeline enam korralikult käima, kuna ta jalalihased on väga nõrgad.

Ta magab põrandal, kuna Xiaol ei ole raha, et talle magamisaset osta.

«Loodan, et keegi saab mind aidata. Ma ei tea, mis mu pojast saab, kui mind enam siin ei ole. Tangi õde ja vend on normaalsed, kuid tema mitte. Ta muutus vägivaldseks nii enda kui teiste vastu. Selle tõttu tuli mul ta ketti panna,» selgitas hiinlanna veel.

Naise sõnul annetavad head naabrid toitu ning ilma selle abita ei oleks nad elus.

Pilte vaata siit.

Märksõnad

Tagasi üles