K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Eesti mängu» võitja pärjatakse neljapäeval

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Eesti mäng
Eesti mäng Foto: ETV

Homsest algavad «Eesti mängu» poolfinaalid ja neljapäeval, 25. augustil selgub, kes on Eesti Televisiooni läbi suve kestnud mälumängusaate võitja.

Võitja selgitamiseks pannakse õnn ja teadmised proovile kõigi saatenädalate parimate seas esmalt kahes poolfinaalis esmaspäeval ja teisipäeval. Loosi tahtel on esimeses mängus vastamisi Contra, Ülle Marits, Indrek Treufeldt ja Karoli Hindriks ning teises Andrus Kivirähk, Veronika Portsmuth, Jüri Vlassov II ja Eve Kivi. Mängu võitja selgub finaal-duellis kahe parima vahel neljapäeval.

Saate juht Gaute Kivistik kiitis suvise sarja lõpu eel Eesti inimesi, nii mängijaid kui ka vaatajaid. «Suur ja siiras tänu inimestele, kellega õnnestus «Eesti mängus» kohtuda. Tänu neile julguse eest astuda kogu rahva ette ja riskida sellega, et kannad elu lõpuni kitsa silmaringiga inimese tiitlit. Ja vaatajaile tänu samuti - elav huvi saate vastu annab tunnistust, et vähekegi hariva õnnemängu sugemetega ettevõtmise jaoks on teleekraanil koht olemas. Ise loodan omalt poolt, et ka tõsise mälumängu taastoomine ekraanile ei ole enam mägede taga,» rääkis Gaute Kivistik.

«Eesti mängu» poolfinaalid on ETV eetris esmaspäeval ja teisipäeval, 22. ja 23. augustil ning finaal neljapäeval, 25. augustil kell 21.30.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles