Näitleja Jüri Aarma on edev topeltmees

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Presidendi vastuvõtt kultuuriinimestele Kadrioru lossi roosiaias.
Näitleja Jüri Aarma eksponeeris oma kaksikkella
Presidendi vastuvõtt kultuuriinimestele Kadrioru lossi roosiaias. Näitleja Jüri Aarma eksponeeris oma kaksikkella Foto: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti president Toomas Hendrik Ilves koos abikaasaga, kutsus reedel, 19. augusti pärastlõunal Kadrioru roosiaeda Maarjamaa tähtsaimad kultuuriinimesed, et tähistada Eesti 20. taasiseseisvumispäeva.

Vastuvõtt toimus ülevas meeleolus. Presidendiproua Evelin Ilves nägi välja, pika maani kleidi ja avara dekolteega, nagu roosiaia kuninganna ja külalistele esines ekstravagantse minishowga LAs resideeruv lauljatar Kerli Kõiv, kelle klahvipillimängija oli hingamisteed katnud tolmumaskiga.

Teiste seas torkasid silma ka endine suursaadik Venemaal ja hetkel Eesti välisministeeriumis asekantslerina töötav Marina Kaljurand ja lauljatar Gerli Padar, kes nägid sarnaste soengutega välja nagu kaksikõed.

Samuti oli aukülaliste seas ka proua Evelin Ivese ihumeikar Katrin Sangla koos abikaasa Masa ja pisipojaga.

Veel torkas silma meie värske presidendikandidaat Indrek Tarand, kes tõreles ennastunustavalt Tõnu Kargu abikaasaga.

Eesti näitleja, laulja ja saatejuht Jüri Aarma oli aga piduliku sündmuse puhuks randmele pannud edeva topeltkella. Üks neist näitas Eesti, teine ilmselt Moskva aega...

Kiika pilte!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles