Laurence Fishburne on uues Supermani filmis

Laurence Fisburne

FOTO: MAVRIXONLINE.COM

Lois Lane ja Clark Kent said endale just uue ülemuse - nimelt kehastab Oscari nominent Laurence Fisburne tulevases Supermani filmiseikluses pealkirjaga «Man of Steel» ajalehe Daily Planet peatoimetajat Perry White’I, vahendas Forumcinemas.ee.

White’i tegelaskuju on traditsiooniliselt olnud karmikäeline ja vanamoeline ajalehetoimetaja, kes loodab oma tublide reporterite Kenti ja Lane’i peale, et nood saaksid kõige paremate ja intrigeerivamate uudislugude jälile.

Varasemates Supermani filmides on White’i mänginud Jackie Cooper (seda Christopher Reeve’i ajastu «Supermani» filmides) ning Oscari nominent Frank Langella, kes täitis seda rolli Bryan Singeri 2006. aastal valminud linaloos «Superman tuleb tagasi».

Entertainment Weekly sõnul on see uudis ka vastuseks küsimusele, miks on Laurence Fishburne valmis sarjast «CSI: Kriminalistid» lahkuma juba pärast oma teist hooaega.

Uue Supermani filmi produtsendiks on ei keegi muu kui Christopher Nolan («Pimeduse rüütel») ja lavastajaks Zack Snyder («300»). Filmi peaosa ehk Clark Kenti mängib Henry Cavill, Lois Lane’i Oscari nominent Amy Adams ning Kindral Zodi rollis astub üles samuti Oscari nominent Michael Shannon. Oscari võitja Kevin Costner ja Oscari nominent Diane Lane on Clark Kenti maapealsete kasuvanemate rollides ning Supermani lihase isa Jor-Eli rollis peaks kuulduste paikapidamise korral üles astuma Oscari võitja Russell Crowe. Filmi stsenaristiks on David Goyer («Batman alustab»). Filmi võtted algavad sel sügisel ning linastuskuupäevaks on lubatud 14. juuni 2013.

Tagasi üles