L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Piletimäng: kuula Jääääre ilusat kontserti!

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Ansambel Jäääär.
Ansambel Jäääär. Foto: Artur Sadovski / Postimees

Pärnu Postimees ja vabaajaportaal 24tundi jagavad igal nädalal meelelahutusürituste priipääsmeid.

Järgmisel neljapäeval, 11. augustil astub Pärnu Ülejõel asuvas Kentuki pubis lavale tänavu oma 20. tegutsemisaastat tähistav urban-folkansambel Jäääär.

Korraldajad lubasid, et kontsert toimub küünlavalgel ja Jäääär kannab ette kõik oma parimad lood. Lavale võivad astuda üllatuskülalised.

Loosime Jääääre kontserdile välja 3x2 pääset!

Võitmiseks vastake õigesti küsimusele: “Kas Jääääre 20 aasta juubeliks välja antud plaadil lööb külalissolistina kaasa Tuuli Taul või Mari Kalkun?”

Vastuseid koos vastaja andmetega (telefoninumber, e-posti aadress ja täisnimi) ootame teisipäeva, 9. augusti keskpäevaks piletimängu e-posti aadressil melu@parnupostimees.ee või postiaadressil “Piletimäng”, Pärnu Postimees, Rüütli 14, 80010 Pärnu.

Eelmise nädala piletimängus võitsid terveks nädalavahetuseks klubisse Sugar, kus toimub sedapuhku Briti nädalavahetus, kaks pääset Laura Holter, Ülle Raud ja Maia Kukner.

Võitjatega võtame ühendust.
 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles