T, 28.11.2023

Risto Kask Manhuntist: võitis edevaim klubilõvi

Elu24
, peatoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Risto Kask
Risto Kask Foto: Erakogu
«Noormees Erki, võistluse võitja, annab kindlasti Eestit välisriikides esindades endast parima. Kuidas aga suhtuda võitjasse üldiselt ja kas jääda žürii valikuga rahule, ma täpsemalt kommenteerida ei söanda,» räägib Manhunt 2007 võitja Risto Kask Buduaarile.

Risto sõnul oli tegelikult tänavuste Manhuntide seast võimalus võistlus võita vaid kahel noormehel – Erkil ja Arturil, ülejäänud kolm osavõtjat olid lihtsad mehed tänavalt ehk kodumaa esindamise koha pealt mitte väga mõistlik valik.

«Käesoleva aasta võistlus oli osavõtjate arvukuse poole pealt üllatavalt nigel, võistluse eelvoorudest käis läbi mitmeid lootustandvaid nägusid, kuid keegi neist pidama ei jäänud – sellest on loomulikult kahju,» jutustab Risto.

Veel lisab Manhunt 2007 võitja, et meele teeb mõruks ka asjaolu, et mitme osavõtja vastumeelsus osalemise suhtes alles võistluspäeval ilmsiks tuli. Tekib küsimus, miks neil ei lubatud loobuda? Kas nad sattusid sinna üldse vabatahtlikult?

Risto arvab, et võistlust Manhunt International korraldatakse traditsiooniliselt eelkõige eesmärgiga selgitada välja parimatest parimad meesmodellid, kes pärjatakse autasudega ning kellele pakutakse reaalset tööd modellimaailmas.

«Rahvusvaheline praktika näitab, et eelnev karjäär ja kogemused modellina on tiitlile kandideerimise eelduseks. Käesoleva aasta Eesti osavõistlusel käis pigem tants ja trall ning välja selgitati konkreetse õhtu edevaim klubilõvi,» tõdeb selle juba eelnevalt läbi elanud mees.

«Kas või mis teda ees ootab, on ilmselt teadmata ka võistluse korraldajatel. Loodan, et selleks on edasiminek nii enda elus, kodumaal kui ka rahvusvahelisel areenil. Ka kuiv trenn on trenn!»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles