Tallinna Lauluväljakul toimub esmakordselt BändCämp festival

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toe Tag
Toe Tag Foto: Pm

Augustikuu kuuendal päeval toimub Tallinna Lauluväljakul BändCämp festival, kus kahel laval astuvad üles eestlaste armastatud artistid, teiste seas Metsatöll, HU? ning Toe Tag. Kuulata saab ka firmabände ning BändCämpi laagri verivärskeid ansambleid.

Esmakordselt toimuv BändCämp Festival on segu loomingulisusest ning hea energia küllusest, mis vallandub erinevat stiili viljelevate artistide kaudu. Festivali eesmärk on inimestesse läbi heade kodumaiste artistide positiivsust süstida. Ühtlasi on tegemist BändCämpi laagri lõppkontserdiga.

Festivali korraldaja Ikevald Rannapi sõnul on tegemist täiesti erakordse festivaliga, kus on suur osa loovusel ja loomingulisusel. «Lisaks tuntud kodumaistele artistidele on väga põnev kuulata ka spetsiaalselt selle festivali tarbeks moodustatud bände. Festivali külastaja saab kindlasti palju energiat ja innustust,» lisas Rannap.

Festivalil esineb kahel laval kokku üle kahekümne ansambli: Metsatöll, HU?, Toe Tag, Dramamama, MID ning Taavi Peterson & Üdi. Firmabändidest on esindatud Microsofti, Skype'i, EBSi, TTÜ, Ixonose ning Redeye Studios`e delegaatidest koosnevad muusikalised pundid.

Lisaks esinevad festivalil kümme otse BändCämpi laagrist saabuvat ansamblit, keda keegi varem näinud ei ole, kuid kellest kindlasti tulevikus kuuleme.

Festivali passid on müügil Piletilevis, soodustused kehtivad õpilastele, tudengitele ning riigiametnikele. Kuni seitsme aastased pääsevad festivalile tasuta.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles