Kasutatud mobiiliga saab teha loomasõbraliku teo

Virumaa Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Eesti Loomakaitse Selts

Juuni keskpaigas käivitus Eesti Loomakaitse Seltsil (ELS) kampaania koostöös Mobiiliringlus OÜ-ga, mis kutsub kõiki Eestimaa kodanikke, ettevõtteid, organisatsioone osalema pikaajalises kampaanias.


Kampaania on suunatud kahele aspektile. Juhtida ühiskonna tähelepanu keskkonna hoidmisele; kokku koguda kodudes ja kontorites kasutuna seisma jäänud mobiiltelefonid ning suunata need taaskasutusse ja ümbertöötlusesse.

Teisest küljest suunata inimeste tähelepanu hättasattunud loomadega seonduvatele probleemidele, luues inimestele võimaluse annetada kasutatud mobiiltelefoni eest saadud raha heategevusse.

Igal kolmandal vastutuleval inimesel on mobiiltelefon, seda nii algkooli õpilasel kui ka vanaemal-vanaisal, rääkimata siis tööealisest inimesest. Elame ajal, mil mobiiltelefone arendatakase pidevalt kaasaegsemateks ja ekstravagantsemateks. Vahetades vana telefoni välja uuema ja multifunktsionaalse mudeli vastu, jääb eelmine seisma või visatakse prügikasti.


Kampaaniaga soovitakse kokku koguda kasutult seisma jäänud (ka katkised) mobiiltelefonid, millest saadud tulu annetatakse Eesti Loomakaitse Seltsile (loomade abistamiseks, transportimiseks, ravimiseks jne).

Lisainfo http://www.loomakaitse.ee/?q=node/919

Tagasi üles