R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Superstaarisaate finalist Jaagup Tuisk põimis oma lapsepõlvelood värskesse muusikavideosse

Elu24
Facebook
Comments

Kevadel «Eesti otsib superstaari» saates viie parima hulka jõudnud Jaagup Tuisk andis hiljuti välja oma esimese singli «Käes nüüd aeg».  Nüüd valmis loole ka muusikavideo. Muusikavideo stsenaarium sai suures osas kirjutatud Jaagupi lapsepõlve unistuste põhjal.

«Kirjutasin selle loo algselt lootuses esitada seda «Eesti otsib superstaari» superfinaalis. Kuigi ma superfinalist ei olnud, sain oma lugu Saku Suurhallis reklaamipausi ajal siiski esitada,» on Jaagup Tuisk õnnelik.

«Laul räägib sellest, et õnn ei jookse sülle, kui Sa ise ei püüdle, ei panusta, ei pinguta. Ja tihti jääb ka sellest väheks. Vaja on leida ka teekaaslased, sõbrad, kel samad sihid silme ees. See on seiklus, kuhu ma teid läbi oma laulu ja video kaasa tahan kutsuda,» sõnab Jaagup Tuisk.

Jaagup Tuisk
Jaagup Tuisk Foto: Martin Ahven

Laulmisega särava noormehe andekus aga ei piirdu. «Võib öelda, et see lugu on suures plaanis minu produktsioon. Kirjutasin viisi, sõnad ning salvestasin pillid ja vokaali oma kodustuudios. Siis kirjutasime 59°24' North Production tiimiga stsenaariumi, organiseerisime näitlejad ja võttekohad. Nendes osades, kus ma kaamera ees ei pidanud olema, opereerisin ise kaamerat. Lõpuks monteerisin ise ka muusikavideo,» kinnitab Jaagup.

Video on inspireeritud Jaagupi lapsepõlvest «Näiteks mäletan, et kui ma väike olin, ehitasime isaga mulle papist kitarri ning rokkisin sõpradega lasteaias, imiteerides bändi. Samamoodi rokib ka «väike Jaagup»  koos oma sõpradega muusikavideos,» kommenteerib Jaagup Tuisk. «Väikest Jaagupit», kellel on muusikavideos väga suur roll, mängib Theodor Tats. «Väikese Jaagupi» kaks sõpra on Mathias Peškov ja Björn Vegard Maddison.

Jaagup Tuisk
Jaagup Tuisk Foto: Joosep Kääramees

Loo esmaesitlus oli 3. juunil Saku Suurhallis toimunud «Eesti otsib  superstaari» superfinaalis. Vaata muusikavideot SIIT:

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles