P, 14.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Komöödiateater tuuritab naljakavaga abielust

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Komöödiateater tuuritab naljakavaga abielust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Legendaarne seksiõpik „Avameelselt abielust“ jõudis teatrilavale.
Legendaarne seksiõpik „Avameelselt abielust“ jõudis teatrilavale. Foto: Komöödiateater

Komöödiateater mängib juunis Eestis üheksal korral lühilugudest koosnevat nalja- ja laulukava “Avameelselt abielust”.

Komöödiateatri sõnutsi vahelduvad etenduses humoorikad sketšid mehe ja naise suhetest, teemakohaste laulude ja kupleedega. Lavastuses kõlavad hitid kerge muusika varasalvest, mida oskavad ilmselt paljud kaasa laulda.

“Kogu programm on samas stiilis, nagu omal ajal Abeli ja Nõmmiku estraadikavad,” lubas Komöödiateater pressiteates. “Pealkirja laenasime aga populaarselt nõukaegselt seksiõpikult, mida nii mõnigi meist on käes hoidnud, ja mitte ainult.”

Naljanumbrid kirjutas Peep Pedmanson ja lavastas Peeter Volkonski. Mängivad ja laulavad Madis Milling, Merle Jääger, Toomas Lunge ja Jaan Willem Sibul.

“Avameelselt abielust” etendub 5. juunil Palamuse laululaval, 6. juunil Saka mõisa suvelaval, 7. juunil Tõrva Tantsumäel, 8. juunil Rakvere laululaval, 9. juunil Võru Kandle aias, 10. juunil Vändra laululaval, 20. juunil Tartu Püssirohukeldri suvehoovis, 25. juunil Pärnu pubis Kentuki Lõvi ja 26. juunil Keila laululaval.

Etendus toimub iga ilmaga ja on alla 14aastastele keelatud.
 

Märksõnad
Tagasi üles