Eesti Muusikaauhinnad 2020

Video: Johnny Deppi eksnaine Vanessa Paradis abiellus

Vanessa Paradis ja Samuel Benchetrit

FOTO: CHRISTOPHE ARCHAMBAULT / AFP/Scanpix

Hollywoodi staari Johnny Deppi endine elukaaslane ja ta kahe lapse, Lilly-Rose’i ja Johni ema Vanessa Paradis abiellus.

45-aastase prantslannast lauljanna ja näitlejanna Paradisi uueks meheks on temaga samas vanuses režissöör ja näitleja Samuel Benchetrit, teatab AFP.

Samuel Benchetrit ja Vanessa Paradis

FOTO: VALERIE MACON / AFP/Scanpix

Laulatus ja pulmapidu toimusid möödunud laupäeval, 30. juunil  Pariisi idaosas Saint-Simeonis ning kutsutud olid vaid pere ja sõbrad.

Paradisi pruutkleit ja loor olid traditsioonilised, kuid mitte liiga uhked. Benchetrit kandis sinist ülikonda.

Paar kohtus ja armus filmi «Chien» võtetel, nad on koos 2016. aastast.

Vanessa Paradis ja Samuel Benchetrit

FOTO: CHRISTOPHE ARCHAMBAULT / AFP/Scanpix

Paradis on varem öelnud mitmes intervjuus, et ta ei usu abiellu. Võimalik, et selle seisukoha taga oli ta lahkuminek Deppist, kellega ta ei olnud ametlikult abielus.

«Arvan, et abiellumine ja abielu on midahi väga romantilist, mida mulle antud ei ole. See on umbes sama, et leiad oma hingesugulase, kellega sobid ideaalselt kokku. Tean üsna mitut abielupaari, kes kiiresti on lahku läinud. Mind ei huvita pulmatseremoonia, vaid tõeline armastus, kus ei ole piire,» sõnas prantslannast staar.

Benchetrit  oli 1998 – 2003 abielus näitlejanna Marie Trintignantiga, neil on 17. aprillil 1998 sündinud poeg Jules Bencehtrit.

Marie Trintignant sai 26. juulil 2003 leedus Vilniuses raskelt vigastada, kui Prantsuse rokkansambli Noir Désir juht Bertrand Cantat teda hotellis ründas. 41-aastane naine suri neli päeva hiljem Prantsusmaa Neuilly-sur-Seine’i haiglas, tal oli ajuturse.

Benchetrit oli 2005 – 2012 koos näitlejanna Anna Mouglalisega, neil on tütar Saul, kes sündis 7. märtsil 2007.

Paradis elas koos Johnny Deppiga 1998 – 2012. Nende tütar Lily-Rose sündis 27. mail 1999 ja poeg John Christopher sündis 9. Aprillil 2002.

Johnny Depp ja Vanessa Paradis

FOTO: Mario Anzuoni / Reuters/Scanpix

Paradis ei osalenud 26. juunil oma värskeima filmi «A Knife in the Heart» esilinatusel, kuna poeg Johnil tekkisid terviseprobleemid. 

Vanessa Paradis

FOTO: JEAN-PAUL PELISSIER / REUTERS/Scanpix

Paradisi ja Benchetrit pulmapilte vaata siit.

Tagasi üles