4. juunil Verevi ranna suur avamispidu!

Kersti Raud
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
4. juunil Verevi ranna suur avamispidu!
4. juunil Verevi ranna suur avamispidu! Foto: Rannapeod.ee

Laupäeval, 4 juunil, algusega 19.00 toimub Elvas legendaarne Verevi ranna avamispidu! Tänavuse aasta peaesinejateks on Eesti roki lipulaev Tanel Padar & The Sun, ning alati särav eurolaulik Getter Jaani! Samuti saavad toimuma juba kuulsaks saanud Rinnakaima Rannapiiga ning Musklimehe valimised!

Verevi Rannapeod said oma avalöögi 2000. aastal, mil toimus esimene pidu koos 2 artisti ja 5 dj-ga. 2010. aasta seisuga on toimunud 20 üritust. Rannapidude lavalaudu on käinud vallutamas sellised Eesti tuntud staarid nagu 2 Quick Start, Smilers, Terminaator, Tanel Padar & The Sun, Ines, Cool D, Nexus, Dynamint, Hannah, Caater, N-Euro, Anaconda, Vello Orumets, Üllar Jörberg, Joel Steinfeldt, Mari-Leen, A-rühm Supernova, Gerli Padar, Släm, Violina, Rolf Junior jne.Alati on kohal eriti võimas lava ning heli- ja valgustehnika.


Lisainfot ürituse kohta saab kodulehelt www.rannapeod.ee

Tagasi üles