Mis juhtus? Tanel Padar kadus Õllesummeri esinejate nimekirjast

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tanel Padar.
Tanel Padar. Foto: Liis Treimann / Postimees

Juba järgmisel kolmapäeval, 4. juulil oleks pidanud Õllesummeri pealaval soojendama briti indie-rock-bändi Franz Ferdinandi meie esirokkar Tanel Padar oma bändiga, ent tänaseks päevaks on ta esinejate nimekirjast haihtunud. Elu24 võttis ühendust Õllesummeri esindajaga ning uuris, milles täpselt asi on.

Tanel Padar andis 22. juunil Facebooki vahendusel teada, et tänavu tema siiski Õllesummeril ei esine.

Õllesummeri kodulehelt on näha, et Franz Ferdinandi soojendab nüüd hoopis Karl-Erik Taukar Band. Millest säärane artistide vahetus?

Õllesummeri esindaja kinnitas Elu24-le, et Tanel Padari bändi ärajäämise põhjus on pelgalt tehniline. «Ehitame oma pealava peaesinejate soovidest ja nõuetest lähtuvalt, mis seab soojendavale artistile mõningased piirangud ja kõiki lahendusi ei ole sel juhul võimalik täide viia. Me hindame Tanelit väga, ta on andnud Õllesummeril väga häid kontserte ning tõesti loodame, et saame teda järgmisel aastal tervitada,» sõnas ta. 

Miks valiti asendama just Karl-Erik Taukar Band? «Tema lood on ägedad ja bänd laval on vinge!» selgitas Õllesummeri esindaja. Lisades: «Meie sooviks on, et peaesinejaid soojendaks sarnase muusikastiiliga artist/bänd. Franz Ferdinandi puhul tunduski Karl-Erik Taukar loogilise valikuna.»

Tagasi üles