Mustlasdžässi trio Titoks sõuab eksklusiivse džässilaevaga Narva

Titoks

FOTO: promo

Narvas toimuv muusikafestival Baltic Sun kutsub sõitma oma «jazzijahiga», mille pardal esineb Eesti esimene gypsy-jazztrio Titoks. Bänd koosneb kolmest sõbrast, kes on noored, aga juba üsna staažikad muusikud: Kristjan Rudanovski (viiul), Jaanis Kill (kitarr) ja Robert Nõmmann (kontrabass). 

«Virtuoosne ja detailideni lihvitud, emotsionaalne ja meeleolukas kollektiiv söövib mällu kõigile, kes kasvõi korra on sattunud seda kuulama. Titoks koosneb kolmest sõbrast, kes tänu aastatepikkusele koosmängule on saavutanud ideaalse harmoonia nii mõtetes kui ka heliilmas,» räägib bändist Baltic Sun festivali direktor Oleg Pissarenko.

«Mojito on maailmatasemel muusika- ja meelelahutusajalooga super-laev, mille pardal on toimunud nii mõnigi VIP-pidu Vahemerel. Kunagi on see laev kuulunud Prantsusmaa legendaarsele muusikule Johnny Hallydayle, ja just selle jahi pardal toimus «Kariibi mere piraatide» esilinastuse eksklusiivne afterparty, ning Johnny Depp on siin ka ööbinud. Väga meeldiv, et selle toreda laeva ajalugu saab täienduse veel ühe tipptasemel muusika- ja meelelahutussündmuse võrra, milleks on Baltic Sun festival Narvas,» ütleb Pissarenko.

Titoks

FOTO: Promo

 Laev pidulikult saabub Narva sadamasse festivali avapäeval 18. juulil kell 20:00. Kokku toimub 12 sõitu kolme päeva jooksul.Reis toimub peatusteta piki Narva jõge Narvast Narva-­Jõesuuni ja tagasi. Reisi kestvus on umbes 2 tundi. 

Eesti Vabariik 100 pidustuste raames 18.-21. juulini toimuv Baltic Sun festival toob suvisesse Narva Eesti ja välismaa artistide paremiku. Stiililiselt kostub muusikat popist rokini, folgist jazzini ja indist bluusini. 18. juulil toimub Narva linnuses Baltic Sun festivali suurejooniline galakontsert, mille esimese osa kunstiline juht, maailmakuulus dirigent Kristjan Järvi toob kokku Eesti säravamaid popi, elektroonika, roki ja klassikaliste hoovuste muusikuid. Noëp, Erki Pärnoja, keelpillikvartett Prezioso ja Sander Mölder astuvad Narva linnuse lavale gala esimeses osas.

Teises osas austab festivali lava ka legendaarne Anne Veski, kes esitab oma kustumatuid hitte. Festivali ajal rõõmustavad publikut teiste seas sellised artistid nagu Alexander Rybak Norrast, Erja Lyytinen Soomest, ansamblid Bravo ja The Crossroadz Venemaalt, Daddy Was A Milkman ja Justinas Jarutis Leedust, Liis Lemsalu, Vaiko Eplik & Eliit, Radar & Koit Toome ning Curly Strings Eestist ja paljud teised. Esinejate nimekiri täieneb jätkuvalt ning muusikasõpru ootavad mitmed suured üllatused. Kogu festivali vältel toimub Narva tänavatel, promenaadil ja parkides palju põnevat näitustest tantsuetteasteteni ja popup-kohvikutest laste mängupesadeni.

Rohkem infot ürituse kohta leiate SIIT