Üllatav kooslus! Kristel Aaslaid, Marju Länik ja Avoid Dave andsid armastud laulule uue hinguse

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kristel Aaslaid, Marju Länik, Taavi Paomets.
Kristel Aaslaid, Marju Länik, Taavi Paomets. Foto: Kuvatõmmis videost

Kristel Aaslaid koos bändikaaslase Taavi Paometsa ning Marju Länikuga tegid uusversiooni armastatud laulust «Suvekuninganna».

13. juunil toimus restoranis «Tuljak» meeleolukas suvealguse pidu, kus viibis kohal Eesti kuulsuste koorekiht. Peol tutvustati selle suve jäätisetrende ja ühtlasi esitleti Mikk Targo ja Marju Läniku aegumatu hiti «Suvekuninganna» uusversiooni. Värske reggae-vibe’iga lugu valmis Avoid Dave’i, Kristel Aaslaiu ja Marju Läniku koostöös.

Avoid Dave’i ehk Taavi Paometsa sõnul tekkis idee teha «Suvekuninganna» kaver Onu Eskimo reklaamklipi võtetelt, kus laulu kolm osapoolt esimest korda kohtusid. «See kooslus tundus meile kõigile väga üllatav ja värske, mistõttu otsustasime katsetada, kuidas kõlaks vana armastatud hitt uues ja täiesti ootamatus arranžeeringus,» lausus Paomets.

Uus singel on tõeliselt suvine, seda iseloomustab kerge reggae-stiil, millele lisavad mõnusat rütmi tamburiin, kitarr ja ukulele. Loos kõlavad veel Avoidi mahlased sündid ning suvekuningannade Marju ja Kristeli kaunid vokaalid. Kokku teeb see üllatava, ootamatu ja väga suvise muusikapala.

Vaata videot:

Tagasi üles