Eurolaulu Raadio

Eesti ilusaima tüdruku ema: usun, et ta saavutab kõik, mida soovib
Lisatud galerii!

Bulgaarias algas suurejooneline rahvusvaheline konkurss Little Miss & Mister Planet 2018, kus on Eestit esindamas viieaastane iluslaps Elis Sillaste Tallinnast. 

Elis on üks modellikonkursi L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 grand-prix’ võitjatest. 5-aastane Elis on Missis Estonia 2017 People's Choice võitja Anna Mikkoneni tütar ja pürgib nüüd ilusate laste iludusvõistlustel maailma ilusaimate sekka. 

«Elis kohe vapustas kõiki esimesel casting’ul oma säravate silmadega, mis on täis rõõmu ja elutahet. Tüdruk on väga loomulik kaamerate ees ja teeb edusamme defilee tundides. Vaatamata vanusele, on tal tugev tahtejõud ja suur soov jagada oma energiat teistega. Usun, et Elis on väga perspektiivne Eesti esindaja Mini Miss Planet 2018 finaalis,» ütles Star Kids agentuuri skandaalne esindaja Ireni Erbi.

Konkursil Bulgaarias tutvustab iga kandidaat oma riiki, tutvustab neid, näitab temaatilisi moe-show'sid ja oma talendikava. Elis laulab eestikeelse laulu ja tantsib.

Elise ema, Anna Mikkonen, usub tütre võitu: «Minu jaoks on see suurepärane võimalus olla koos tütrega, tutvuda erinevate inimestega ja anda lapsele võimaluse näidata oma võimeid. Elis on imeline, julge ja ilus tüdruk. Usun, et ta saavutab kõike, mida soovib,» lisas Anna.

Elise sõnul ootab ta konkursilt võitu. «Väga tahan võita. Unistan, et mul oleks peas sama ilus kroon nagu emalgi,» ütles väike kaunitar. 

Eesti minimissivõistluse korraldaja ja missikooli esindaja Ireni Erbi sattus meedia huviorbiiti, kui oma kasvandikke väidetavalt halvasti kohtles ning inimestelt raha välja pettis. LOE LISAKS SIIT!