Raskemuusikat võib tõlgendada agressiivsena, kuid vähemasti antud bändi puhul ei väljendunud see väidetav agressiivsus vägivalla õhutamises. Bändi ninamehe viimased sõnad publikule olid kõripõhjast karjutud: «Hoolitsege enda eest! Hoolitsege üksteise eest!» Elu24le antud intervjuus sõnas bändi trummar Roy Mayorga soovitusena: «Usu endasse! Alati anna, ära kunagi võta.» Võib-olla ongi rock & roll tänapäeval midagi hoopis enamat kui seks ja droogid?
Kontserdikülastajatel oli bändi kohta jagada vaid kiidusõnu. Fännid olid teadlikud, et muusikud on lubanud pakkuda kvaliteetset muusikaelamust, mis ei vaja hullumeelset etendust. Küll aga kostus kontserdikülastajate suust mitmekülgset nurinat nautima tulnud publiku suhtes. «Rahvas oli nii tuim! Kui bänd peab mitmeid kordi rahvast ergutama ning kaasa elama kutsuma ja sellele on reaktsiooniks mõnesekundiline käetõste, siis hakkab tõesti piinlik. Piinlik, et Eestlased nii tuimad on,» kirjeldavad kogemust kontserti külastanud Birgit (27) ja Merelle (24). Sama tendentsi olid neiud täheldanud ka teistel üritustel, näiteks Iron Maidenil. «Seal oli küll rahvast rohkem, aga ikkagi oli see, et lihtsalt õõtsuti tuimalt kaasa ja korraks hõigati «jee».»
Esinemise ajal võis tõesti märgata, et bändi solist Corey publikut pidevalt kaasa elama kutsus ning solisti hõiked sellest, kui tänulikud nad Eestis esinemise ja erakordselt ilusa kontsertpaiga eest on, tundusid tõesti siirad. Siiski näib, et Eesti publiku reserveeritus jäi ka talle silma: «Nii paljud inimesed arvavad, et kui nad tulevad rokk-kontserdile, siis tuleb olla nii kuradi tõsine. Mõeldakse, et ma pean nüüd peaga tõsiselt vehkima ja täiega rokkima. Ma lihtsalt ei saa sellest aru. Kontserdile tulemise mõte on see, et lased lahti kõigest, mida oled nädalaid alla surunud.» Sellele järgnevalt kutsus ta inimesi kaasa tantsima, hüppama, möllama. Reaktsioon tõepoolest veidi nigel. Aga samas mitte midagi imelikku. Oli aru saada, et publik naudib, lihtsalt, on reserveeritumad.