FOTOD JA VIDEO Tehke järele või vaadake pealt: Brigitte Susanne Hunt võttis 5 nädalaga alla 4 kilogrammi!

Näitlejanna ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt läks oma seekordses videoblogis trenni personaaltreener Kristjan-Johannes Konsapiga. Koos arutleti treeningharjumuste ning -protsesside üle, sest kaunis raadiohääl on suutnud viie nädalaga alla võtta tervelt neli kilogrammi!

Kuna Brigitte ei ole varem jõusaaliga tegelenud ning pidas jõusaalis treenivaid inimesi lihtsalt puhkajateks, avaldab ta üllatust, et jõusaal võib tegelikult nii mõjuv olla: «Ma olen oma kehaga actually elus esimest korda rahul!»  

Treeneri sõnul on üks eesmärkidest saada Brigittele jõudu juurde. «Inimesed kiusasid mind – kui ma tegin tühja kangiga, ütlesid nad: «Unustasid raskused peale panna või?» Jää vait nagu! Ma olen nõrk!» naljatles Brigitte varasemat kogemust meenutades.   

Koos treeneriga näidatakse ette ka 5 efektiivset harjutust jalgade treenimiseks. Treener Konsap selgitab blogis ka nende harjutuste tehnilist poolt, et neid oleks ka ise kodus hea järele teha. Ühtlasi avaldab treener ka suurima vea, mida naised treenides teevad!

Vaata videot:

Tagasi üles