Eesti Muusikaauhinnad 2020

Video: eBays maksti Harry ja Meghani «nännikoti» eest üle 21 000 naela

Kuningliku pulma kingikotid

FOTO: Toby Melville / PA Wire/PA Images/Scanpix

Briti prints Harry ja ameeriklanna Meghan Markle abiellusid 19. mail Windsori lossi St. George’i kabelis 600 kutsega külalise juuresolekul.

Kabeli juurde said kutse ka 1200 millegagi silma paistnud tavakodanikku, kellele jagati mälestuseks kingikotte, milles oli mitmesuguseid suveniiresemeid, teatab Daily Mail.

Sellise koti sai samuti 31-aastane Claire Oliver, kes pani selle eBays müüki, saades 84 pakkumist, millest kõige kõrgem oli 21 400 naela (24 182 eurot).

Claire Oliver ja tema kingikott

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Lisaks Oliverile panid veel mitmed kingikoti saanud selle internetis müüki. Enamik neist teenis koti müügiga vähem kui Oliver, kuid väidetavalt oli ka paar sellist, kes said Oliverist rohkem.    

Oliver teatas kohe pärast Harry ja Meghani laulatust Twitteris, et ta oli nende 1200 inimese seas, kes kutsuti St. George’i kabeli juurde. Mõned tunnid pärast seda sündmust pani inglanna kingituse eBays müüki, kuna tema sõnul ei lähe tal neid suveniire vaja.

Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan pärast laulatust rahva ees

FOTO: Pool / Reuters/Scanpix

Harry ja Meghani initsiaalidega «nännikotis» on Windsori lossi märgistusega vesi, suur šokolaadist medal, pakk küpsiseid, vautšer, millega saab Windsori lossi suveniiripoes 20 protsenti hinnaalandust ning kuningliku pulma kava.

Kuningliku pulma kingikotid

FOTO: Toby Melville / PA Wire/PA Images/Scanpix

Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan

FOTO: Pool / Reuters/Scanpix

eBays pakutakse seni müüa nii prints Williami ja hertsoginna Catherine’i kui prints Charlesi ja printsess Diana pulmatordilõike. William ja Catherine abiellusid 2011 ning Charles ja Diana 1981.

Briti prints William abiellus Catherine Middletoniga 29. aprillil 2011

FOTO: POOL/REUTERS

Prints Charles ja printsess Diana abiellusid 29. juulil 1981

FOTO: Royalty/?TopFoto