K, 29.03.2023

Harva kodumaal esinev muusik naaseb Eestisse pidu panema

Elu24
Harva kodumaal esinev muusik naaseb Eestisse pidu panema
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Madison Mars
Madison Mars Foto: promo

13. ja 14. juulil toimub suvepealinnas Pärnus Made In Estonia Summer Music Festival, kus kahe päeva jooksul astub klubi Sugar sise- ja välilavadel üles kaksteist produtsenti ja DJd. Festivali peaesinejad on Madison Mars ja NOËP.

Madison Marsi saab täna nimetada üheks Eesti olulisemaks visiitkaardiks elektroonilise tantsumuusika maailmas.  Sel suvel ootavad teda ees esinemised peomekas Ibizal ning mitmel olulisel festivalil Euroopas. Madison Mars on publiku kuumaks kütnud juba kahel senitoimunud Made In Estonial ning mehel jätkub ettevõtmise kohta ainult kiidusõnu. «See on suurepärane, et tuuakse kokku hulk häid Eesti DJsid ja produtsente ning väärtustatakse nende tegemisi. Ma ei esine Eestis väga tihti, kuid võin kinnitada, et siinne publik on kindlasti üks parimaid maailmas. Eriti teeb mulle rõõmu, et saan üle pika aja taas esineda kodulinnas,» ütles Pärnust pärit muusik, kes astub lavale reedel.

NOËP
NOËP Foto: Eero Vabamägi

Laupäevane peaesineja on äsja Kultuurikatlas kaks väljamüüdud soolokontserti andnud eletropopi viljelev NOËP. Edetabelite liider ja armastatud muusik kinnitab üha rohkem kanda ka väljaspool Eesti piire ning valib enda kodumaiseid esinemisi väga hoolikalt. Festivalil Made In Estonial toimuv show jääbki tema ainsaks suviseks esinemiseks Pärnus.

Lisaks astuvad Made In Estonia Summer Music Festivali sise- ja välilavadel üles Dave Storm, Futuristik, Kert Klaus, Kristjan Hirmo, Liisi Voolaid, Möls, Nova, Rami, Whogaux ja Widenski.

Märksõnad
Tagasi üles