Venemaa «Selgeltnägijate tuleproovi» võitja Swami Darshi esitles uut raamatut

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Salapärane müstik, Venemaa «Selgeltnägijate tuleproovi 2016» võitja Swami Darshi esitles reedel oma äsja ilmavalgust näinud raamatut «Ümbersündimine». Postimees tegi raamatuesitluselt otseülekande.

Swami Darshi räägib raamatus avameelselt ning ilma saladuste ja mõistatusteta enda kohta kõike seda, mida on pikka aega hoidnud salajas, räägib kõige varjatumast, isiklikumast, läbielatust - kuidas algas tema raske ja okkaline teekond, kuidas ta jõudis tõeni.

Raamatus on haaravalt kirjeldatud kümme aastat kestnud teekonda, täis erakordseid lugusid rännakutelt, imepäraseid kohtumisi, kentsakaid juhtumusi, säravat huumorit ja filosoofilise sisuga mõtisklusi. Autori sõnul on see tõeotsija autobiograafiline raamat.

Swami Darshi võitis Venemaa «Selgeltnägijate tuleproovi» 2016. Darshi sai saates kohe menukaks. Meedia ei tea siiani temast kõike, näib et see müstika ongi tema olemuslik osa.

Swami Darshit on enam kui 15 aastat põiminud lääne ja ida kultuuride juuri, aidates meditatsiooni ja kehaliste praktikatega leida inimestel endas jõudu ja julgust näha ennast olevikus ja muuta oma elu. Darshi elas kaheksa aastat Indias Osho aašramis, kus ta õppis erinevaid tehnikaid ja meditatsioone. Lähis-Idas (Usbekistan, Pakistan, Afganistan) on ta õppinud sufismi ning omandanud meetodid, kuidas läbi meditatsiooni ja keha transformatsiooni saab inimene muuta oma teadvust.

Swami Darshi raamatu «Ümbersündimine» esitlus toimub 27. aprillil kell 16 Solarise keskuse Apollos.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles