Edetabel: kõige kaunimate naeratustega Eestimaa naisstaarid

Lenna Kuurmaa

FOTO: MARINA PUSHKAR/PM/EMF

Iga naise teeb ilusamaks nende veel kaunim naeratus. See edetabel koosneb Eesti naisstaaridest, kellel on kõige ilusamad naeratused.

Vaata nimekirja ja otsusta, kas siit on keegi puudu.

Elina Nechayeva

Kertu Jukkum

Heti Tulve

Katrin Lust

 

Happy ☺️ #kuuuurija #rahvusraamatukogu #tv3eesti #happy

A post shared by Katrin Lust (@katrinlust) on

Ingrid Mänd 

 

kevad sydames

A post shared by Ingrid Mänd (@ingridm2nd) on

Liisa Leetma

Liis Lass

 

Checking in on You 😉😘

A post shared by LIIS LASS (@liislassofficial) on

Mirtel Pohla

 

Need, kes teavad, kuidas naeratama panna😊 ❤️

A post shared by Mirtel Pohla (@mirtelpohla) on

Elisa Kolk

 

Wiiii🧝‍♀️

A post shared by ELYSA (@elisakolk) on

Anett Kontaveit

 

Happy #internationalwomensday to all of you ladies out there 😊

A post shared by Anett Kontaveit (@anett_kontaveit) on

Saskia Alusalu

Dagmar Oja 

 

Üks vahva üritus oli 😊 @joelremmel #lalaladiesplaadiesitlus 📷Karen Härms

A post shared by Dagmar Oja (@dagmaroja) on

Lenna Kuurmaa

Eda-Ines Etti 

 

🌞🌞Hommikune ringutus🌞🌞#twinpeaks #sanfrancisco

A post shared by @ edaines on

Hanna-Liina Võsa

 

Kick it high for March☀️#annejastiil #covergirl

A post shared by Hanna-Liina Võsa (@hannaliinavosa) on

Elina Born

 

A post shared by ELINA BORN (@elinaborn) on

Kristel Aaslaid

 

Raf kohvi :) 📸 @liisaleetma

A post shared by Kristel Aaslaid (@kristelaaslaid) on

Marta Laan

Liis Lemsalu

Grete Paia

 

Klõps eilselt RAHVABÄND 2018 salvestuselt 🎸 Pildistas 📸: @kalev_lilleorg

A post shared by Grete Paia (@gretepaia) on

Grete Klein

Merilin Taimre

Birgit Sarrap

Brigitte Susanne Hunt

Getter

Keili Sükijainen

 

Spring is finally taking over 🍦

A post shared by KEILI SÜKIJAINEN (@keilis) on

Gerli Padar

Nele-Liis Vaiksoo

Laura Põldvere

Inga Lunge

 

Salki juures kevadiselt ilusaks 💙 #margitsalk

A post shared by Inga Lunge 🎭 (@ingalunge) on

Anni Rahula

Hanna Martinson

 

when you have no idea what’s going on – smile💃😬

A post shared by H A N N A (@hannamartinson) on

Helen Adamson

Sünne Valtri

 

#armastansedamidateen #lovemylife #thankful #musicislife #tervispluss

A post shared by SÜNNE VALTRI (@synnevaltri) on

Teele Viira

Tanja Mihhailova-Saar

 

🐧 tervitab! 😀

A post shared by ♊TANJA info@tanjamusic.com (@tanjamihhailova) on

Kethi Uibomägi

Erna Husko 

Tagasi üles