Galerii: Vaata, millised staarid astuvad areenile järgmises «Legendide lahingus»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tseki, millised kohalikud kuulsused võtavad sel korral mõõtu räpisaates «Legendide lahing»! Saade läheb küll aina tulisemaks ning seekordne saade tuleb eriti mehine! 

Kui räpilavale astuvad poliitikud Indrek Tarand ja Rainer Vakra, võib olla kindel, et ees ootab tõeline poliitiline kisma. Tarandist õhkub enesekindlust. Tänu suuremale elukogemusele peab ta ennast kindlaks favoriidiks. Samas peitub Vakras kogemustega kapiräppar, kes on julget sõnaseadmist jõuluvana ees varemgi harjutanud. Milline poliitiline jõud jääb sel korral peale?

Teise paarina võtavad mõõtu ansambli Traffic esindaja Silver Laas ja bändi Shanon laulja Taavi Immato. Immatolt lubab mentor Põhja Korea räpisaate ajaloo kõige professionaalsemat esitust. Lauljat ennast see ootus ei heiduta, ta jääb endale omaselt rahulikuks. Seevastu on Silver Laas ennast ette valmistanud võiduks – kaotus on välistatud! Kas tema ülikiire kõnemaneer tuleb räppimisel pigem kasuks või kahjuks?

Kolmanda paarina astub lavale Kalle Sepp oma inglaslikus aristokraatlikkuses ja Juss Haasma oma veatus vormis. Nad on kaks teineteisest lugu pidavat meest, kes teavad vastasest nii mõndagi, mida laiem avalikkus ei oska veel aimatagi. Need saladused ujuvad nüüd suures räpilahindus pinnale.

Telekevade üllatavaim sõu «Legendide lahing» on Kanal 2s pühapäeval kell 20.35, kohe pärast «Meie aastat Iraanis».

Tagasi üles