P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Olav Osolin: Patune Pool soojendab Õllesummeril Franz Ferdinandi

Elu24
Facebook
Comments
Olav Osolini arvates on Nublu edu saladuseks tema nutikad tekstid
Olav Osolini arvates on Nublu edu saladuseks tema nutikad tekstid Foto: Erlend Štaub

4-6. juulini toimuv Õllesummer Festival on hakanud ükshaaval välja kuulutama festivali 25. juubeliaastal esinevaid artiste. Kirgliku muusikaarmastajana tuntud reklaamimees ja saate «Su nägu kõlab tuttavalt» kohtunik Olav Osolin postitas oma Facebooki lehele uudise, et ka Patune Pool astub Õllesummeril lavale ning  sel puhul kavatseb ta minna väikese õlle teha ja «selle värgi oma silmaga ära vaadata».

Olav Osolini kirjutas Facebooki: 

«Tänane pommuudis, mida ma kuulsin mulle just vastu põrganud emand Hansarilt, kes korraldab sel suvel Õllesummeri juubelit: nimelt on tänavusele Õllesummerile palgatud 4. juuliks minu isikliku lemmiku Franz Ferdinandi soojendajaks mitte ainult mu teine lemmik Tanel Padar, vaid lisaks veel üks eesti rahva suur iidol - ansambel Patune Pool. Nii et ma kujutan juba ette, kuidas hakatuseks tuleb võtta väike õlu ja peenemat sorti tänavatoit, siis poplaulja Padar ning selle otsa Sünne Valtri, kellest ma tean vaid nii palju, et kui ta esinema hakkab, siis ulatub järts Kannu Kõrtsist Pärnu linnani, aga ma pole seda pulli kunagi ise lavalt näinud. Mitu korda on jutuks olnud, et lähme ja vaatame selle värgi oma silmaga ära, aga nüüd tundub, et ei peagi Põlvasse sõitma! Ja päris õhtu krooniks on siis Franz Ferdinand, kelle uut plaati ma just kuulasin ja see oli väga korralik late. Looks like a perfect storm!»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles