Kelmikas galerii: Eesti seksikama säärejooksuga staarid!

Elisa Kolk

FOTO: Instagram

Kevad on ka Eestimaale kätte jõudnud ja selle puhul võtavad kohalikud kuulsad naised riidekappidest lühikesed seelikud välja, et paljastada pikalt peidus olnud säärejooksud.

Vaata ja hinda, kellel neist Eesti naisstaaridest on kõige ilusam säärejooks.

Heti Tulve

Liis Lass

 

😘You light the spark in my eyes

A post shared by LIIS LASS (@liislassofficial) on

Liis Lemsalu

Ines

Helen Adamson

Katrin Lust 

 

Happy ✌️ #memories #throwbackthursday #hiiumaa #estonia #spring #kevad

A post shared by Katrin Lust (@katrinlust) on

Erna-Anna Husko

Ingrid Mänd

 

Nike reklaam

A post shared by Ingrid Mänd (@ingridm2nd) on

Elisa Kolk

 

A little 💋

A post shared by ELYSA (@elisakolk) on

Anett Kontaveit

 

Loving these shots from the @wta shoot!! And it was so much fun 😝

A post shared by Anett Kontaveit (@anett_kontaveit) on

Saskia Alusalu

Elina Born

 

A post shared by ELINA BORN (@elinaborn) on

Marta Laan

 

Nii kevad,lähme!!! 💛 f: @photosbylauraoks

A post shared by Marta Laan (@martalaan) on

Grete Paia

 

🐒

A post shared by Grete Paia (@gretepaia) on

Grete Klein

 

A post shared by Grete Klein (@greteklein) on

Merilin Taimre

Birgit Sarrap

 

🏝#stairstonowhere 😜 #rachaisland

A post shared by B I R G I T (@birgitofficial) on

Brigitte Susanne Hunt

Getter Jaani

Keili Sükijainen

 

Snowstorm in April makes one dream of beach day at Bali 🙏🏼

A post shared by KEILI SÜKIJAINEN (@keilis) on

Laura Põldvere

 Hanna Martinson

 

when comin’ to Canggu, you should stay at this place👆🏻✨

A post shared by H A N N A (@hannamartinson) on

Tanja Mihhailova-Saar

 

Something's cooking 🐾 Muah ja 📸 @kaiatriisa 🤗

A post shared by ♊TANJA info@tanjamusic.com (@tanjamihhailova) on

La La Ladies

 

Happy Friday to you all🌟🤣 #friday #friends #shooting

A post shared by kethi uibomägi (@kethiuibomagi) on

Kertu Jukkum

 

Kes maratoni jookseb, see pruuniks saab. Havana vanasõna

A post shared by Kertu Jukkum (@kertujukkum) on

Tagasi üles