Eurolaulu Raadio

Galerii: varahommikuni kestnud pidu raputas Rotermanni maa-alust parklat
Galerii

Viimaste aastate TMW legendaarsete reivide traditsioon jätkub. Seekord on Baltijaama tunneli asemel avastatud uus underground-venue Rotermanni kvaratli parklas. Vaata galeriist, milline möll käis eile öösel maa-all parklas.

Ultramoodne ja hip Rotermanni kvartali maa-alune parklaala täitus üheks ööks raju muusikaga parimatelt kohalikelt elektroonilise muusika artistidelt. Seda reivi saadavad hommikuni hullumeelsed ja kaasahaaravad visuaalid. 

Reivil astusid üles: neuronphase, Kadajane, Ajukaja & Andrevski, Nikolajev, Tekstur, Firejosé, Rando Arand - cough ja teised Eesti elektroonilise muusika staarid.Ning peaesinejaks on Soomest pärit Poly Sone.

Pseudonüümi Poly Sone all tegutseb Helsingi produtsent, DJ ja live-esineja Aku Leinikki. Ta on elektroonilise muusikaga seonduvaid asju teinud üle 15 aasta, mängides sealhulgas plaate, korraldades üritusi ja on viimasel ajal koos sõpradega plaadifirmat Friendship & Decadence juhtinud.

Artisti enda muusika ulatub igatsevatest ja melanhoolsetest paladest funky’de ja ergutavate gruuvide ning toorete tipptunnibängeriteni. Ometi on kõigel tema loodul üks ühine nimetaja: mänguline lähenemine ja ilmne katsetamisrõõm. Poly Sone’i live-setid on alati ettearvamatud nagu tõelised käsitöö-elektroonikaesitused.

TMW: Maa-aluse parkla reiv

FOTO: Madis Sinivee