K, 29.11.2023

Vaata tuliseid räpiduelle menusaatest «Legendide lahing» järele

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Legendide lahingus» olid sel korral vastamisi Mihkel Raud ja Tanja Mihhailova-Saar, Jaanus Saks ja Risto Vürst, Jesper Parve ja Marek Lemsalu.

Räpilavale astus kaks Eesti kõige suuremat staari: nii muusikute kui menusaadete kohtunikena tuntud Mihkel Raud ning Tanja-Mihhailova-Saar. Pinnale ujub nii mõndagi intrigeerivat – näiteks Mihkli mustade sukkade fetiš. Mihkel Raud on nii kõva mees, et on räppimisel ka iseenda mentoriks.

Teiseks Põhja-Tallinn räpparid Risto Vürst ja Jaanus Saks. Selgeks saab räpitud, kumb ikkagi on kõvem sõnameister. Tagasi nad end ei hoia ja verbaalsete kuulidega saavad auklikuks tulistatud mõlemad!

Esimest korda sel hooajal läksid vastamisi kaks endist tippsportlast – korvpallur Jesper Parve ja jalgpallur Marek Lemsalu. Kui Jesper on harjunud rohkem palli korvi viskama, siis Marekul on vanast kaitsjapositsioonist tugev tõrjumisvõime. Mõlemad mehed on oma võidus kindlad.

See paneb tavapärasest keerulisemasse olukorda saatejuht Liis Lemsalu, kes peab kõrvalt vaatama, kuidas tema isa üritatakse verbaalselt nokauti lüüa.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles