Sensitiivide ohvriks langenud räägivad enda loo, kuidas nad kurjade vaimude vastu võitlevad

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kurjade vastu võitlemise ekstreemne näide
Kurjade vastu võitlemise ekstreemne näide Foto: TV3

«Kuuuurija» toob täna õhtul televaatajateni kolm skandaalset teemat. Katrin Lust paljastab, kuidas satuti sensitiivide lõksu ning langeti nende ohvriks. Samuti toob õhtune saade ekraanile Hendrik Toompere teravad kommentaarid ja ühiskonnakriitilised postitused - kas mees ei karda riigipalgal olles tööd kaotada? Ning eelkõige annab Katrin Lust avameelselt vastulause eksmiss Madli Vilsarile.

Kuidas kaitsta end kurjade vaimude eest? «Kuuuurija» poole pöördusid Kalju ja Tiina Põlvamaalt, kes rääkisid sellest, kuidas nad on mõlemad sensitiivide ohvriks langenud ja missuguste hirmudega nad igapäevaselt elavad. Kalju on kurja vaimuga võitluses appi võtnud eriti ekstreemsed meetodid. Enda kaitseks on ta pidanud kasutusele võtma isegi õhupüssi ja muud enda leiutatud elektroonilised meetmed. Kuidas neid inimesi aidata, miks nad ei leia abi arstiabist ning kas tuleks hoopis kiriku poole pöörduda?

Sensitiivi ohvriks langenud Tiina
Sensitiivi ohvriks langenud Tiina Foto: TV3

Teine lugu räägib sellest, kuidas Hendrik Toompere kartmatuna Facebookis arvamust avaldab. Draamateatri näitleja ja lavastaja veedab varjamatult aega Facebookis ja teeb sinna teravaid ja ühiskonnakriitilisi postitusi. Kust võtab riigipalgal töötav Toompere julguse nii julgelt sõna võtta ja kas ta ei karda oma töö pärast?

Teravate sõnavõttudega silma paistev Hendrik Toompere
Teravate sõnavõttudega silma paistev Hendrik Toompere Foto: TV3

Avameelse vastulause eksmiss Madli Vilsarile annab Katrin Lust isiklikult. Möödunud nädalal tuli välja, et osa jutust, mida eksmiss Madli Vilsar rääkis nii «Kuuuurijale» kui ka teistele Eesti meediaväljaannetele härra Iraj Zandi kohta, ei pea paika. Vilsar väitis, et ajakirjanik manipuleeris temaga ja naine võttis kõik Zandi kohta tehtud süüdistused tagasi.

Katrin Lust
Katrin Lust Foto: TV3

Mida on Katrin Lustil enda kaitseks öelda?

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles