/nginx/o/2009/03/01/141745t1hd66c.jpg)
Järgmise nädala teisipäeval, 24. mail on ETV2 eetris viis aastat kestnud saatesarja «Saame kokku Tomi juures» viimane, 859. osa.
Järgmise nädala teisipäeval, 24. mail on ETV2 eetris viis aastat kestnud saatesarja «Saame kokku Tomi juures» viimane, 859. osa.
«Tom kasvas suureks ja Anni kasvas ka suureks, ja stsenaariumi järgi läheb Tom nüüd elama oma vanemate juurde Tartusse, kuhu tema vanemad Saksamaalt jõudsid,» rääkis saatesarja toimetaja-produtsent Margus Saar ETV saates «Terevisioon»,vahendab ERR-i uudisteportaal
«Me tahame ka uuest hooajast ehk siis sügisest tuua eetrisse igapäevatervituse Eesti väikestele lastele, et nad saaksid jälle eestikeelset õpetust - kus inimesed räägivad eesti keeles, mitte ei räägita välismaa filmidele eesti keeles peale. Aga seekord me mõtlesime, et võtame vanuserühma natuke allapoole.»
Uus saatesari, millele praegu otsitakse stsenaristi ja ka peaosalist, on mõeldud kuni seitsmeaastastele lastele.