Varro Vooglaid: laste saamine tuleks maksustada!

Möödunud aastal käis Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) tuuril. Fotol Varro Vooglaid Pärnu keskraamatukogus, kuhu olid SAPTKi uudiste- ja arvamusportaali Objektiiv uudiste- ja arvamustoimetajat Markus Järvit ning SAPTKi juhatuse esimeest Varro Vooglaidu (pildil) kogunenud kuulama saalitäis peamiselt kesk- ja vanemas eas pärnakaid. Teemaks kultuurisõda.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM

Esifeminist Nika Kalanteri avaldusele vastuseks kirjutab Varro Vooglaid irooniliselt, et laste saamine tuleks maksustada. 

Nika Kalanter avaldas, et laste saamine on keskkonnale kahjulik. Vastuseks Nika avaldusele eilses telesaates «Suud puhtaks» kirjutab Varro oma sotsiaalmeediapostituses järgmist: 

«Õige! Laste saamine tuleks maksustada! Korralikult kohe – miks mitte nii, et tõsta tulumaksu iga lapse saamisega 5%. Või rohkem. Vastutustundetu elu peab olema maksustatud! Maksudest kogunenud raha saaks sotsiaalse õigluse sõdurid jt õilishinged kasutada nt lendoravate ja beebihüljeste päästmiseks ning kliima soojenemise peatamiseks.»

Varro Vooglaiu postitus sotsiaalmeedias

FOTO: facebook

Populaarne

Tagasi üles