Hendrik Kalmet astus üles emotsionaalses muusikavideos

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Hendrik Kalmet
Hendrik Kalmet Foto: Youtube

Frankie Animali Eesti Laulu poolfinaalis osalevale loole «Misty» ilmus video, mille peaosas astub üles endine Linnateatri näitleja Hendrik Kalmet. 

««Misty» video on selle loo «teine tulemine» ning ellu äratamine pildi näol. Kuna lugu räägib armuvalust, südamevalust, siis video kannab seda ideed sõna otseses mõttes pildis edasi. See on selline kurb «Murtud südame lugu», säilitades samas kerge eneseiroonilise alatooni,» kommenteerib bänd.

Frankie Animal on viimaste aastate jooksul stabiilselt uut muusikat loonud. 2016. aasta kevadel anti välja album «The Backbeat». Plaadile järgnes 2017. aasta alguses singel «Nightlights» ning sama aasta kevadel «Pretty Late». Üsna kesksel kohal on mõlemat lugu saatnud videos olnud tants. Koreograafialiini jätkamine oli algselt ka «Misty» video üks ideedest.

Solisti Marie M. Vaigla sõnul oli «Misty» video esimesi mõtteid lausa kolm: «Lõplik idee sündis aga üheskoos Muuduga (produtsent Martin Kuut). Suureks abiks oli ka operaator CJ Kask. Peaosalise Henrik Kalmeti sattumine videosse oli küll pooljuhuslik. Peas tundus just tema sinna rolli sobivat, järgmine hetk nägime teda juhuslikult linna peal, küsisime, kas ta tahab meie videosse tulla ning imekombel ta oligi nõus.»

Vaata Frankie Animali värsket videot loole «Misty» siin. 
 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles