Instagrami loendur: mis Eesti kuulsus tegi jaanuaris kõige enam Instagrami postitusi?
28. jaanuari seisuga

Sinised juuksed. Liisa Leetma

FOTO: Erlend Štaub

Instagram on maailma üks populaarsemaid sotsiaalmeedia platvorme ja kuigi see on Eestis laialt kasutusel, siis ei ole see siiski nii domineeriv kui nt Facebook. Aga sellele vaatamata kasutavad väga paljud kuulsused fännidega suhtlemiseks Instakat.

Missugused kuulsused, aga kasutasid jaanuaris Instagrami kõige vähem ja missugused kõige rohkem?

Vaata edetabelit. Nii mõnigi koht võib sind üllatada.

1. Liisa Leetma, 42 postitust

2. Getter Jaani, 24 postitust

3. Liis Lemsalu, 23 postitust

 

who invented the pretzel?

A post shared by L I I S L E M S A L U (@liislemsalu) on

4. Ženja Fokin, 20

5. Grete Šadeiko, 19

6.-8. Kertu Jukkum, 15

6.-8. Laura Põldvere, 15

6.-8. Tanja Mihhailova, 15

9. Uku Arop, 14

 

⭐️ Aitäh - Teile kõigile, veelkord! #arop #poeg #kikimiki #grammilinnrecords

A post shared by Arop (@ukuarop) on

10. Maria Rannaväli, 13

 

⛄️

A post shared by MARIA RANNAVÄLI (@mariarannavali) on

11. Daniel Viinalass, 12

 

Esimese päevaga nina punaseks

A post shared by Daniel Levi Viinalass (@danielviinalass) on

12.-13. Marta Laan, 11

 

7777 jälgijat ,ilusat päeva Teile! #whatamagicalnumber #imoncloudnine ☁️

A post shared by Marta Laan (@martalaan) on

12.-13. Alari Kivisaar, 11

 

Jälle oli väga tore #kuutsekas #munakas

A post shared by Alari Kivisaar (@alarikivisaar) on

14.-15. Gerli Padar, 10

14.-15. Helen Adamson, 10

16. Dagmar Oja, 9

 

@kehasalong aitäh #megahea

A post shared by Dagmar Oja (@dagmaroja) on

17.-19. Birgit Sarrap, 8

17.-19. Beebilõust, 8

 

Need troonid on mo!

A post shared by Beebilõust (@andruselbing) on

17.-19. Marilyn Jurman, 8

20.-25. Kristel Aaslaid, 7

 

Sahh! Kosk!

A post shared by Kristel Aaslaid (@kristelaaslaid) on

20.-25. Rauno Märks, 7

 

Filmihuvilised! #pilvedeall #neljasode @mummmomm 2018 särk. (Foto:elu24)

A post shared by Rauno Märks (@raunomarks) on

20.-25. Elina Born, 7

 

A post shared by ELINA BORN (@elinaborn) on

20.-25. Grete Klein, 7

20.-25. Hanna Martinson, 7

 

hopp (jo)hanna! foto: Aivar Kullamaa / Tervis Pluss kaanelugu

A post shared by H A N N A (@hannamartinson) on

20.-25. Grete Paia, 7

 

Pic by @alariteede

A post shared by Grete Paia (@gretepaia) on

26.-27. Mihkel Raud, 6

26.-27. Keili Sükijainen, 6

 

In the middle of classic girl problems ‍♀️

A post shared by KEILI SÜKIJAINEN (@keilis) on

28. Ott Lepland, 5

 

Hääd uut!

A post shared by Ott Lepland (@ott.lepland) on

29.-34. Hanna-Liina Võsa, 4

29.-34. Lauri Pedaja, 4

29.-34. Ivo Linna, 4

 

Head uut aastat! #headuutaastat

A post shared by Ivo Linna (@ivolinna) on

29.-34. Tanel Padar, 4

29.-34. Jüri Pootsman, 4

 

26/01 @log_terry

A post shared by JÜRI POOTSMANN (@jyripootsmann) on

29.-34. Brigitte Susanna Hunt, 4

 

on Kreekast

A post shared by Brigitte Susanne Hunt - BSH OÜ (@brigittesusanne) on

35.-38. Kristjan Kasearu, 3

 

@annika_erik

A post shared by Kristjan Kasearu (@kristjankasearu) on

35.-38. Uku Suviste, 3

 

photo: @gettermusic #gatterjaaniphotography #melancholic #seriousface

A post shared by UKU SUVISTE (@ukusuviste) on

35.-38. Lenna Kuurmaa, 3

 

#buduaar #freshprint

A post shared by LENNAofficial/music/ (@lennaofficial) on

35.-38. Karl-Erik Taukar, 3

39.-40. Stig Rästa, 1

 

Its that time of the year again! #vastlad #gainafewpounds

A post shared by Stig Rästa (@stigrasta) on

39.-40. Eda-Ines Etti, 1

41.-42. Silver Laas, 0

41.-42. Valter Soosalu, 0