Feministeerium valis Reinsalu erandkorras ja ilma hääletusprotsessita Aasta Šovinistiks

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Kollaaž: Brit Pavelson

«Erandkorras ja ilma hääletusprotseduurita otsustasime käesoleva aasta šovinisti auhinna anda üle juba 16. jaanuaril, sest peame ebatõenäoliseks, et keegi aasta jooksul sellist taset ületada suudaks,» teatab portaal Feministeerium ja nimetab Aasta Šovinistiks Eesti Vabariigi justiitsminister Urmas Reinsalu. 

«Urmas Reinsalule ei meeldinud see, et feministid tegid presidendile pöördumise, milles taunisid Tiit Ojasoo kaasamist Eesti Vabariigi 100. aastapäeva vastuvõtu kultuuriprogrammi korraldamisse,» kirjutab Feministeerium oma postituses. 

Jätkates: «Ja selle asemel, et seda kuidagi konstruktiivselt väljendada, hakkas minister verbaaloksele. Tema arvamuslugu lugedes jääb mulje, nagu keegi oleks kabinetis röökivat justiitsministrit salaja lindistanud. Aga ei, tundub, et ta pani täitsa ise oma mõtted kirja ja saatis teksti e-postiga ajalehe toimetusse,» seisab avalduses.

Pikemalt saad lugeda SIIT.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles