Silmipimestav ilu: Uku Suviste beebiootel ekspruut jagab metsikuid fotosid

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Sandra Daskova
Sandra Daskova Foto: Instagram / Penelope

Modell Sandra Daškova, kes kogus tuntust aastaid tagasi kui Uku Suviste hurmav elukaaslane, naudib pereõnne ja viimaseid raseduskuid, jagades enda õnnistatud olekust vapustavaid pilte sotsiaalmeedia vahendusel. 

Sandra Daškova nimi jõudis avalikkuse ette 2013. aastal. Kaks aastat hiljem, 2015. aasta sügisel kinnitas kaunitar, et tema suhe lauljaga on läbi.
Sandra on nüüd koos ärimehe ja ettevõtja Roone Roostiga, kes on teada kui 2011. aastal raamaturiiuleid vallutanud menuraamatu «Mis sul viga on» autor.
«See raamat on kontsentraat – lahustamata ülbus ja julgus saata pool elu kuradile. See raamat on austusavaldus vabamõtlejatele, kes julgevad suud lahti teha. See raamat on ülistus enda elu peremeheks olemisele ja nendele vähestele, kes ei taha mitte paati kõigutada, vaid seda kõige täiega õhku lasta. See raamat on sinule, kui sa tahad toita seda väikest põlevate silmadega anarhisti, kes sinu hinge alumisel korrusel salaja elab. See raamat on sinule, sest meie silmad on tapeeti täis,» on Roost enda loomingut kirjeldanud.

 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles