TOP 16: kuulsused, kes on restoraniomanikud

FOTO: LUCAS JACKSON/REUTERS

Scarlett Johansson on ka liitunud restoraniäriga.

Raha võib mitut moodi teenida. Vahet pole, kas sa oled näitleja, laulja, sportlane või restoraniomanik, raha saab igat moodi teenida. Aga mis siis kui siduda omavahel meelelahutusmaailm ja toitlustus?

See nimekiri ongi koostatud kuulsatest inimestest, kellest hiljem on saanud ka restoraniärimehed.

Jon Bon Jovi ja Soul Kitchen

FOTO: Evan Agostini/AP/Scanpix

Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi ja tema naise Dorothea poolt loodud kahes restoranis on maksmine vabatahtlik. Just! Maksma ei pea, aga inimesed teevad seda siiski. New Jerseys asuvad asutused toimivad aususe peal ja on mõeldud inimestele, kes ise maksta ei jõua. Seega jaguneb kontingent kaheks - need, kes maksavad ja need, kes mitte.

Sandra Bullock ja Walton's Fancy & Staple

FOTO: Evan Agostini/AP

Sandra Bullock.

Sandra hübriid-restoran koosneb pagariärist, lillepoest, kohvikust ning toitlustust pakkuvast ettevõttes ning see asub Austinis, Texase osariigis.

Ludacris ja Chicken + Beer

FOTO: Byron Purvis/AdMedia/SIPA/Byron Purvis/AdMedia/SIPA

Ludacris, Chris Bridges.

Restoran sai nime räppari enda albumi «Chicken-n-beer» järgi. See asub Atlanta Hartsfield-Jackson nimelises rahvusvahelises lennujaamas.

Scarlett Johansson ja Yummy Pop

FOTO: Chris Pizzello/AP/Scanpix

Scarlett Johansson

USA näitleja restoran asub Pariisis oma endise abikaasa Romain Dauriac äri kõrval. Romaini õde pidi restoraniga igapäevaselt tegelema.

Jessica Biel ja Au Fudge

FOTO: PictureGroup/PictureGroup/Sipa USA/Scanpix

Jessica Biel.

Näitlejanna Los Angelesis asuv restoran on mõeldud tervele perekonnale ja pakub nii vegan kui lihatoite.

Hugh Jackman ja Laughing Man Coffee Shop

FOTO: Lucy Nicholson/Reuters/Scanpix

Hugh Jackman

Austraalia näitleja ja tema naine Deb said restorani loomisel inspiratsiooni Ethioopia kohviubade müüjalt, kes püüdis enda perekonda vaesusest päästa. Restoran pakub võimalust kolmanda maailma vaestel talumeestel enda tooteid müüa. Kogu restorani tulu läheb heategevuseks.

Mark Wahlberg ja Wahlburgers

FOTO: MARIO ANZUONI/REUTERS/Scanpix

Mark Wahlberg

Mark rajas esimese restorani 2015. aastal Bostoni koos enda venna Donnie'ga. Terve restoran ongi nüüd justkui Wahlbergide pereäri, mille Mark soovib tulevikus enda lastele pärandada. Mark ja Donnie tahavad tulevikus avada restoranis vähemalt 150 erinevas kohas.

Aga see restoran ei ole vaid restoran. Seda saadab ka enda tõsielusari. 

Mel B ja Serafina Sunset

FOTO: Sammi/AdMedia/SIPA/Sammi/AdMedia/SIPA

Mel B, Melanie Brown

Laulja restoran asub mitmes kohas. See sai alguses Los Angelesis, aga levis kiirelt edasi New Yorki. Tegu on rohkem Itaalia toite pakkuva asutusega.

Robert De Niro ja Nobu

FOTO: cosima scavolini/lapresse/Scanpix

Robert De Niro

De Nirol on mitu restorani. Peale Nobu, mis on saanud nime enda peakoka Nobu Matsuhisa, kuuluvad talle ka Tribeca Grill ja Locanda Verde. Nobu sai kiiresti populaarseks ning sellenimelist restorani võib kohata peale New Yorgi ka 35 teises linnas, kaasaarvatud Honolulu, Moskva ja Budabest.

Danny Trejo ja Trejo's Tacos

FOTO: Scanpix

Danny Trejo

Märulistaar rajas enda restorani 2015. aastal Los Angelesis. Seal pakutakse söökla laadseid toite, alkoholi ja tacosid.

Jay Z ja 40/40 Club

FOTO: Chris Pizzello/AP/Scanpix

Jay Z.

Manhattanist Brooklynini ja Atlantic Cityst Las Vegaseni, räppar ja muusikamogul Jay Z sporditemaatilised restoranid pakuvad kõrgklassilist teenindust kõikidele spordihuvilistele.

Channing Tatum ja Saints & Sinners

FOTO: /

Channing Tatum

New Orleansis asuv restoran on inspireeritud linna kirjust ööelust ja pakub erinevas valikus kokteile ja snäkke.

Lady Gaga ja Joanne Trattoria

FOTO: Chase Rollins/AFF/PA Images

Lady Gaga.

New Yorgis asuv väike itaaliapärane restoran kuulus juba varem Gaga perekonnale. Laulja sai üheks osanikusk 2010. aastal. Peale klassikaliste itaalia toitude, on võimalik tellida veini «Gaga Collectioni» nimelisest veinilistist.

Eva Longoria ja Beso

FOTO: Vida Press

Eva Longoria

Üle kümne aasta vanune restoran asub Hollywoodis ning menüü on segu steikist ja ladina vürtsidest. Longoria ütleb, et ta on restoraniga tihedalt seotud, aidates isegi valida töötajate vormiriietuse.

Ryan Gosling ja Tagine

FOTO: Ian West/PA Wire/PA Images/Scanpix

Ryan Gosling

Marokko stiilis söögikoht asub Beverly Hillsis ja pakub toite, mida näitleja enda sõnade kohaselt sööks elu lõpuni. Peale maitsvate toitude on võimalik tellida ka erinevaid kokteile, seal on ka lai valik veine ning õlut tervest maailmast.

Zach Braff ja Mermaid Oyster Bar

FOTO: Scanpix

Zach Braff.

New Yorgis Greenwich Village'i naabruskonnas asuv mereandide baarist on võimalik tellida 16 erinevat sorti austreid. Intiimne restoran on New Englandi stiilis ja seal on kohatud tervel hulgal erinevaid kuulsuseid. Briti popbändi Harry Styles õhtustas seal 2015 koos Braffi endaga.

Tagasi üles