Räpase lahutuse üle elanud Mel B alustas uut elu
Foto!

Mel B, Melanie Brown

FOTO: Sammi/AdMedia/SIPA/Sammi/AdMedia/SIPA

Endisest tüdrukutepundist Spice Girls tuntud Melania Brown aka Mel B on pärast pikale veninud lahutusprotsessi eksabikaasast Stephen Belafontest valmis uuele elule otsa vaatama. 

Mel B ja Stephen Belafonte

FOTO: LuMarPHOTO/AFF/PA Images

Mel B otsustas lahutuse sisse anda pärast seda, kui tema isa suri ja ta oma elu ümber hindas. 41-aastane Mel oli Stephen Belafontega abielus kümme aastat, kuid lahkuminekumõtted tekkisid tal juba mitu aastat tagasi, kirjutas väljaanne The Sun möödunud kevadel.

Stephen Belafonte, Lorraine Gilles ja Mel B 2011. aastal New Yorgis

FOTO: Vida Press

Lahutuse põhjusteks olid väidetavad Stephen´i «üleaisa löömine» lapsehoidja Lorraine Gillesiga, perevägivald ning Mel B alkoholi ning kokaiinisõltuvus. Toksiline abielu sai ametliku punkti eelmise aasta lõpus ja Mel on valmis uue lehekülje elus avama. 

Naine jagab Instagramis helget pilti, mille juurde lisab Nina Simone´i ja Michael Bublé kuulsaks lauldud loo «Feelin´ Good» sõnad: «On uus koit, uus päev, uus elu ja ma tunnen end selles hästi!»

Postitusse on Melania lisanud märksõna Time´s Up (aeg on käes - ingl. k.), mis on 1. jaanuaril alguse saanud seksuaalse ahistamise vastase liikumise tunnus.