Peagi isaks saav liiklushuligaan Kalvi-Kalle ilmus kohtumajja rõõmsas tujus

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Prooviabielu» kangelane Kalvi-Kalle Kruusamäe astub korduvate liiklusrikkumiste eest täna taas kohtu ette.

Kalvi Kalle, kelle kuritegelik karjäär on juba märkimsväärne, peab taas oma liiklusväärtegude eest kohtus vastust andma. Mees on selle suve jooksul korduvalt sõiduõigusteta rooli taha istuda jõudnud.

Tänavu juuni alguses roolis vahelejäänuna tõi Kalvi-Kalle Kruusamäe vabanduseks eluliselt olulise olukorra. Nimelt oli tal vaja vanaisa kiiresti haiglasse toimetada. Kas tõsieluseriaali kangelane seekord taas vanglasse satub, selgub alles tuleval esmaspäeval, 18.detsembril, kui ametlik kohtuotsus välja kuulutatakse.

Kalvi-Kalle varasem kuritegude register ei ole just hõre. Liiklusrikkumistega tegi «Prooviabielu» staar juba teismelise poisikesena algust, seejärel tulid pisivargused. 14-aastaselt väiksemate liiklusrikkumiste eest karistatud noormees põhjustas 17-aastaselt oma esimese liiklusavarii. Toona ületas juhilubadeta Kalvi-Kalle oma numbrimärgita autoga kiirust, tekitades teisele autole tahtlikult kahjustusi. Loetletud rikkumiste eest määrati Kalvi-Kallele tookord 16 päeva aresti.

2015. aasta mais seisis Kalvi-Kalle taas kohtu all seekord süüdistatuna mootorsõiduki süstemaatilises juhtimises ilma sellekohase õiguseta ning varguses, mis on toime pandud sissemurdmisega.

Nimelt tungis Kalvi ukse lahtimurdmise teel sisse talumaja rehealusesse, kust varastas ohtralt elektrikaablit Selles kohtuasjas sai Kalvi esimest korda kriminaalkurjategijaks ning talle määrati kuuekuune tingimisi vangistus 18-kuulise katseajaga.

Sama aasta suvel jäi Kalvi-Kalle jälle pättustega vahele ning sai kohe septembri alguses taas karistada ka juhtimisõiguseta sõidu ning varguse eest. Kuna nooruk oli eelmise karistuse katseaega rikkunud, mõisteti talle liitkaristuseks 11 kuu ja 23 päeva pikkune vangipõli, mis asendati kokkuleppeliselt 353 tunni üldkasuliku tööga.

2016. aasta septembris mõisteti tõsielustaar ka viimaks vangi – kuu ja 27 päeva. Riigi Teatajas seisvate andmete järgi käis Kalvi-Kalle Kruusamäe ühes alaealise sõbraga taas sisse murdmas ja varastamas, tekitades kahju niimoodi kolmele indiviidile.

Eelmise aasta 27. oktoobril tunnistati telestaar taas süüdi juhtimisõiguseta registreerimata sõiduki juhtimise eest, mille eest määrati talle kuuepäevane arest.

Viimase liiklusrikkumise sooritas mees väidetavalt oma vanaisa elu päästmiseks, kuna kiirabil võtvat tema kodukanti jõudmiseks liiga kaua aega. Tuleval nädalal siis selgub, kas kohus leebub Kalvi-Kalle Kruusamäe pereväärtustele rõhuva vastulause ees. Või avaneb meil taas võimalus driftikunni blogist tema värvikast vanglaelust lugeda.

Täna kell 13:00 algavale kohtuistungile ilmus noormees rõõmsas tujus. 
 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles