Video: Silvia Ilves arendab Ronn Mossiga sõprust ja õpetab staarile tšellomängu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Silvia Ilves

FOTO: Instagram

Täna «Terevisioonis» külas käinud Ameerika laulja ning näitleja Ronn Moss ning Maarjamaa tšellist Silvia Ilves jõudsid eetriväliselt juba ka tutvuda. 

Nimelt leidsid muusikud ühise keele Silvia kauni instrumendi taga, mida neiu 65-aastasele staarile tutvustas.
«Õpetasin Ronnile tsellomängu - vähemalt proovisin,» jagab Silvia meeleolukat videot enda Instagrami kontol.  «Ta ütles, et ta armastab tšellot väga, kuid kitarr oli lihtsam viis, kuidas alustada muusika õppimist,» kirjutab muusik.
«Vaprate ja ilusate» staar Ronn Moss astub juba täna üles Nordea Kontserdimajas oma bändiga Player. Tegemist on Baltimaade ainsa kontserdiga.
Los Angeleses sündinud mees alustas muusikukarjääri 11-aastaselt, õppides selgeks trummimängu, kitarri ja basskitarri. Tema bändi Playeri hittlugu «Baby Come Back» saavutas seitsmekümnendate lõpus esipositsiooni mitmetes USA edetabelites ning andis hoo sisse bändi edasisele edule. Player on tegutsemisaastate jooksul andnud välja kuus albumit ning tuuritanud USAs, Kanadas, Euroopas ja Austraalias. 2000. aastal andis Ronn Moss välja oma esimese sooloalbumi «I’mYour Man», mis osutus väga populaarseks. 2005. aastal ilmus teine album «Uncovered», mis sisaldas ka hittlugu «It’s All About You».

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles