Vabaduse väljakul maha lastud mees teatas öösel: mina ja mu pere oleme surnud

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jaanus Käärmann
Jaanus Käärmann Foto: Facebook

Tallinnas Vabaduse väljakul kahe noaga vehkinud mees, kes politsei teenistusrelvast saanud kuuli läbi hiljem haiglas hukkus, tegi ööl vastu tänast  oma sotsiaalmeediakontol hirmutavaid avaldusi.

Eesti üheks rikkaimaks ärimeheks peetava, Transferwise kaasasutaja ja tegevjuhi Kristo Käärmanni vend Jaanus, kes täna Vabaduse väljakul toimunud intsidendi järel hukkus, andis juhtunust eelnevalt märku? 

Jaanus Käärmanni sotsiaalmeedia viimastest postitustest võib lugeda, et mees nägi enda ümber vandenõusid. Ööl vastu tänast kirjutas ta oma sotsiaalmeediakontole postituse: «Me and my family dead. Please make it count.» (Mina ja mu perekond oleme surnud. Arvestage sellega. – toim.). 

Jaanus Käärmann lõpetas Tartu Ülikoolis 2009. aastal bakalaureuseõppe informaatika erialal. Edasi läks ta õppima Inglismaale Yorki ülikooli, kus tegi kahe aastaga magistrikraadi. Käärmann töötas aastaid erinevates ettevõtetes tarkvaraarendajana.

Jaanuse kursusekaaslane iseloomustab noormeest normaalse inimesena, kellega hilisem kontakt on kaduma kippunud. 

Jaanus Käärmanni sotsiaalmeediapostitus
Jaanus Käärmanni sotsiaalmeediapostitus Foto: facebook


 

Copy
Tagasi üles