Video: 12-aastane tüdruk otsib tõsielusaates, kas ta sai lapse kasuisaga või ühega oma vendadest

12-aastane Tanja Lušišin lapsega

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Ukraina televisiooni tõsielusarjas otsib 12-aastane tüdruk, kes ta pereliikmetest võib ta lapse isa olla.

Lvivis elav Tanja Lušišin jäi 11-aastasena rasedaks ja teatas siis, et ta magas 18-aastase naabripoisiga, kuid hiljem selgus, et teda võisid seksuaalselt kasutada ära nii kasuisa, poolvend kui vend, edastab Daily Mail.

Nad kutsuti tõsielusaatesse, kus DNA-testi tulemus näitab, kes on tüdruku lapse isa ja kas tegemist oli intsestiga.

Tütre Diana saanud teismeline teatas varem, et ta seksis naabripoisi Andreiga, kui noormees oli 17-aastane ja tema 11-aastane.

Tõsielusaate tegijad lasid noortele ja nende lapsele teha DNA-testi, mis näitas, et Andrei ei ole lapse isa. Noormees siiski tunnista, et nad seksisid. Ukraina seaduse järgi võidakse alaealisega seksimise eest talle määrata  5 – 10 aasta pikkune vanglakaristus.

Tüdruk teatas saate tegijatele, et ta oli seksuaalsuhtes ka oma kasuiga, kasuvenna ja vennaga ning seega võib lapse isa olla keegi neist.

12-aastane Tanja Lušišin ja ta kasuisa, 35-aastane Ivan Jeremin

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Tüdruku kasuisale, 35-aastasele Ivan Jerminile, ta poolvennale, 17-aastasele Viktorile ja vennale, 15-aastasele Volodjale tehti DNA-test.

Vasakult alates: 17-aastane Viktor, 15-aastane Volodja ja 35-aastane Ivan Jermin

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Sellel nädalal eetris olevas osas paljastub, kes on Tanja tütre isa.

Kasuisa teatel ei astuks ta julgelt telesaates üles, kui ta oleks oma kasutütart vägistanud ja ta rasestanud. Kui ta seda oleks teinud, ootaks teda ees pikaajaline vangistus.

Kõige suurema tõenäosusega on lapse isaks tüdruku poolvend Viktor.

Psühholoogide arvates tüdrukut vägistati ja kasutati seksuaalselt ära pika aja jooksul.

Nad lisasid, et tegemist on siiski alles arengujärgus oleva lapsega, kes arvatavalt sunniti intsestisuhtesse ning kellel on sünnituse ja keeruliste suhete tõttu vaimse tervise probleeme.

«Kui sügavale võib televisoon veel langeda? Teha lapse ärakasutamisest saade? Tüdruk on raskes olukorras ja depressioonis,» teatasid psühholoogid.

12-aastane Tanja Lušišin lapsega

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Psühholoog Vlada Berezanskaja sõnul on lapse 31-aastane ema Anna Lušišin hoolimatu, kuulsust ja raha taga ajav naine.

12- aastane Tanja Lušišin ja ta ema, 31-aastane Anna Lušišin

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Psühholoog rõhutas, et naisel on mitme erineva mehega kuus last, keda tal on väikese sissetulekuga raske kasvatada. Seega saab oletada, et ta tütar rasestati tema nõusolekul ja ta tahtis tütre abil raha teenida, astudes oma pereprobleemiga üles tõsielusaates.

Ema teatel aitab ta Tanjal 18.septembril sündinud tütart kasvatada ja ta ei ole tütart mitte millekski sundinud.

Saatejuhi Andrei Danilevitši sõnul on nende eesmärgiks tõe väljaselgitamine, mitte skandaali paisutamine.

«Kui 11-aastane tüdruk jääb rasedaks, siis on ta kindlasti täsikasvanute manipuleerimise ja vastutustundetuse ohver. Tanja juhtum on teistele hoiatuseks. Lisaks kasuisale, poolvennale ja vennale saab kahtlustada kõiki mehi, kes nende peres on külas olnud,» teatas saatejuht.

Ukraina laste õigusvahemees Valeria Lutkovskaja arvates rikuvad nii pere kui saate tegijad alaealise Tanja õigusi. Ta pöördus Ukraina telesaadete järelvalve organi poole ja nõudis selle tõsielusaate keelamist.

Lvivi politsei teatel alustati Tanja juhtumis kriminaaluurimist, kuna tegemist on alaealisega, kes võidi vägistada.

Politsei teatel teevad nad telesaatest sõltumatud DNA-testid leidmaks, kellega oli Tanja 11-aastasena seksuaalsuhtes ja kes on ta tütre isa.