Galerii: Iris Janvieri värviküllane kollektsioon kaotas piiri mehelikkuse ja naiselikkuse vahel

Iris Janvieri 2017. aasta sügistalvine kollektsioon on inspireeritud unisex-esteetikast, mis kaotab meeste- ja naisterõivaste vahel asetseva piiri. Brändi looming ei küsi niivõrd kandja sugu, kui otsib inimese omapärast karakterit - seda rõhutavad kollektsioonis leiduvad ülesuuruses mantlid ja pusad ning meeste ülikonnast inspireeritud jakid, kus soliidsus ja sportlikkus moodustavad futuristlikult moodsa terviku.

Iris Janvieri käekirjale omaselt segunevad klassikalised siluetid ka sel korral hullumeelsete kangaste ja põnevate vormidega. Läikivad ja sädelevad žakaar- ja litterkangad lisavad talvist pidulikkust, samal ajal hoiavad aga villased mantlid, ihusõbralik viskoosvooder ning meriino- ja alpakavilla segused kudumid kandjat külma ilma eest peidus.

Brändi uue hooaja kollektsiooni märksõnadeks on ka mahulised intarsia-tehnikas loodud kudumid, suuremõõtmelised prindid ja kosmosest inspireeritud sädelevad materjalid. Nii leiab iga karakter endale selle õige ja omapärase komplekti, mis täiustab kandja olemasolevat garderoobi.

Iris Janvier on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Iris Janvieri tõlgendus naiselikkusest on samuti kaasaegne, väljendudes ühtaegu nii päikeselises ja õrnas kui ka tugevalt geomeetrilises loomingus.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

Kui sul on intrigeerivat infot või skandaalne foto, siis edasta see palun:
vihje@elu24.ee või helista toimetuse numbril 666 2169.

SAADA vihje
Tagasi üles