TFW 2017/ Šikim, kihilisem, suurlinnalikum - Diana Arno tervitab sügist uue kollektsiooniga!

Kui jahedad vihmapiisad aknale koputavad, teeb Diana Arno sügiskollektsioon südame (ja ihu) soojaks.

Aeg on saata romantilised suvekleidid ja lõhkised teksad kapi kaugemasse nurka puhkama, lastes garderoobiuste vahele uued tuuled, sügisel hädavajalikud mantlid ning šikid õhtutualetid. Diana Arno uus, suurlinnast inspireeritud sügiskollektsioon toob moepilti rohkelt investeerimist väärt rõivaid: omapäraseid mantleid, elegantseid kontorirõivaid ning minimalistlikke ja boheemlaslikus stiilis kleite.

“Mulle meeldib koguda inspiratsiooni lihtsatest asjadest, mida igapäevaselt teen või näen: headest filmidest, muusikast, kunstist, kultuurist ja reisimisest,” räägib brändi looja Diana. “Meie uus kollektsioon kannab endas 70ndate ainulaadset atmosfääri, mida väljendavad põnevad tekstuurid, lakoonilised siluetid ning paeluvad kontrastid erksate ja tuhmimate värvitoonide vahel. Kõik see toob ellu boheemlaslikust elustiilist õhkuvat vabadust.”

Kollektsiooni värvigamma on inspireeritud sügisesest suurlinnast: vihma käes tumedaks muutunud asfaltteed, pilvelõhkujate klaasakendest peegelduvad pilved ning värviliseks tõmbunud lehtedega majaseinu silitavad puud – ehe linnaromantika. Ka Diana Arno signatuuriks kujunenud romantilised volangid ja naiselik pits pole kuskile kadunud, vaid segunevad sel hooajal uute, urbanistlike nootidega.

Diana Arno uue kollektsiooni esitlus toimub Tallinn Fashion Weeki raames 13. oktoobril kell 19.30 Vaba Laval.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

Kui sul on intrigeerivat infot või skandaalne foto, siis edasta see palun:
vihje@elu24.ee või helista toimetuse numbril 666 2169.

SAADA vihje
Tagasi üles