L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Piletimäng: pidutse ennastunustavalt klubis Str&!

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Ööklubi Str&.
Ööklubi Str&. Foto: Erakogu

Pärnu Postimees ja vabaajaportaal 24tundi.ee jagavad igal nädalal Pärnu meelelahutusasutuste vabapääsmeid ja plaate.

Rohkem keskealise publiku seas populaarne klubi Str& pakub väga häid pidusid mais ja loomulikult suvelgi. Sellepärast loosime klubisse Str& välja 3x2 pääset, millega võib minna klubi ükskõik millisele üritusele. Peale selle anname kõigile võitjatele ära tasuta plaadi.

Võitmiseks vastake õigesti järgmisele küsimusele: “Strand on paremaks pidutsemiseks välja töötanud hulga peopakette. Kas peopaketi peab enne pidutsema minekut ette tellima vähemalt neli või seitse päeva?”

Vastuseid koos vastaja andmetega (telefoninumber, e-posti aadress ja täisnimi) ootame kolmapäevaks, 4. maiks piletimängu e-posti aadressil melu@parnupostimees.ee või postiaadressil “Piletimäng”, Pärnu Postimees, Rüütli 14, 80010 Pärnu.

Võitjatega võtame ühendust.

Klubis Str& kehtib vanusepiirang 21 eluaastat!

Eelmise mängu küsimuse “Kas ööklubi Sugar on Pärnus toimuva korvpalli- või tenniseturniiri peasponsor?” õige vastus on tenniseturniir.

Laupäeval saavad koos kaaslasega tähistada volbriööd klubis Sugar, mille lavale astuvad Tanel Padar & The Sun, Guido Viljaste, Silver Urb ja Janely Tartlain.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles