Up the Sky: meis on rokilikku jõudu ja viha, samas bluusilikku maitsekust ja lihtsust
Noortebänd 2017!

Noortebänd 2017 poolfinalist Up the Sky

FOTO: Andres Raudjalg

Up the Sky on kolmeliikmeline modern-vintage riff-rock bänd, kes on oma muusikastiili väljatöötamisel lähtunud dirty-rock stiili suurkujudest, ent seejärel eepiliste blues’i ning groove’ii kitarririffide lisamisega oma muusikale võimsust veelgi juurde andnud.

Bändi nimeks valiti just Up the Sky, kuna noorte muusikute sihid on suured ning tahe veelgi suurem! Trio alustas tegutsemist 2017. aasta kevadel, kuid bändi kujunemine on toimunud juba alates aastast 2016. Up the Sky puhul lisab põnevust tõsiasi, et kaks bändiliiget on korra Noortebändi konkursil osalenud ning võidugi koju viinud. Põhjus, miks otsustati Noortebändile kandideerida on lihtne - «Sest ühe korra võitmisest meile ei piisanud!»

Up the Sky sõnul on tegemist nende endigi jaoks ootamatult loomingulise kollektiiviga. Nad suudavad üksteise ideid täiendada kui valatult. Muusikud ei hoia kinni konkreetsetest niššidest vaid eksperimenteerivad pidevalt uute elementidega. «Kunagi ei tea, mis proovis juhtub ning iga proov pakub kuhjaga üllatusi.» Kannaks Up the Sky muusika inimese nime, oleks see Donald Trump. «Mitte kunagi ei tea, mis sealt võib tulla,» selgitavad nad.