Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Zunorodo: tahan näidata, et elektrooniline muusika pole ainult puldi taga hüppamine

Noortebänd 2017

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Noortebänd 2017 poolfinalist Zunorodo | FOTO: Andres Raudjalg

Noortebänd 2017 poolfinalist ZUNORODO tahab publikule anda hea show ja näidata, et ka elektrooniline muusika võib olla täiesti elav ja mitte ainult USB pulga pealt puldi taga hüppamine.

ZUNORODO on ühemehebänd, kes ühendab oma loomingus ettearvamatu ja seiklusliku elektroonika erinevate Aasia instrumentidega. Lisaks lubab Kaspar Kosk ehk ZUNORODO eestvedaja, et tema lugudes ei tule puudu ka trummidest, sündist ja mõnusalt voolavast bassist.

Suurem huvi muusika vastu tekkis Kasparil juba 2010. aasta alguses. Selle aja jooksul sai selgeks plaadikeerutamine, tuli juurde esinemiskogemusi ning tekkis sügavam huvi ise muusikat teha. Välja andis ta selle ajaga mitu singlit. ZUNORODO projekt nägi ilmavalgust 2015. aasta suvel ning järgnenenud kaks aastat on Kaspari jaoks olnud äärmiselt loomerikkad.

Väikest viisi japofiil Kaspar valis nime jaapanikeelse sõna järgi, mis tähendab ajutööd. ZUNORODO kannab endas ideed viia kuulajad muusikalisele rännakule - ülesehituselt on tema muusika loodud võimendama muude meelte kaudu saadud emotsioone.

«Enamasti teen muusikat siiski ilma kindlat visuaali silmas pidamata, katsun hoida asju huvitavana, lisades sisse väikseid üllatusi ja mängides tavapäraste struktuuridega.» Inspiratsiooni ammutab ta lisaks Aasia kultuurile ka popkultuurist, arvutimängudest, animest, reisimisest ja graafilisest disainist.

Zunorodo tegemistel saad silma peal hoida Facebookis ja Soundcloudis.

Tagasi üles