Uhked reisid ja pillav elustiil: millega teenivad leiba need Eesti seltskonnakaunitarid?

Mirjam Väljaots, Kätlin Maran ja Heti Tulve

FOTO: Elu24.ee kollaaž

Eesti seltskonnakaunitaride elu tundub pidu ja pillerkaar. Kuidas jõuab aga raha õuele ja kes toidab glamuurset elustiili? Avame teie ees saladuseloori.

Heti Tulve puhkusel / facebook

FOTO: Facebook


Heti Tulve - Eesti ühe jõukama mehe Indrek Rohumaa eksnaine resideerub Bali saarel ja tundub, et on seal end kenasti sisse seadnud. Heti Tulve, kes on hariduse omandanud sotsiaalteaduste erialal meile teadaolevalt hetkel ametlikult ei tööta. Naine tegutses aastaid tagasi koos üritustekorraldajast sõbranna Maret Soomiga elustiiliagentuuris «Deluxe», mis pani oma uksed kinni aastal 2009.
 

Heti Tulve, Janne Klooren, Maret Soom

FOTO: Andrei Ozdoba

Liis Lass - blond seltskonnabravuuritar ja värske abielunaine elab juba pikemat aega Singapuris. Liis teab, et ilus elu ei tooda kandikul ette - selleks et šampanjapudel avaneks, peab kõvasti vaeva nägema ja selle välja teenima. Liis tegeleb rahvusvahelisel kinnisvaraturul ja on juhtimas laiahaardelist ettevõtet Rahn Walbridge mille kontorid asuvad Eestis, Filipiinidel, Floridas ja Singapuris. 

Seltskonnategelane Liis Lass

FOTO: Instagram

Seltskonnategelane Liis Lass / Instagram

Mirjam Väljaots - Vagabondi Martin Saare endine kallim naudib luksuslikku elu ärimees Indrek Rohumaa seltsis. Kuigi naine tegeleb modellindusega, on Elu24 toimetusel anonüümseks soovinud allikast info, et modellindusega kaunis Mirjam ära ei ela ja nõudlikku elustiili see täielikult ei kata.

Mirjam Väljaots

FOTO: Instagram

Mirjam Väljaots

FOTO: Instagram

Triin Tulev - reality staarina Eesti meelelahutusmaastikule ilmunud blond kaunitar on aktiivne mitmel rindel. Hetkel koolipingis juuratateadust tudeeriv Triin on modell, DJ, blogija ja perevägivalla all kannatavate naiste eestkõneleja. Naine on kätt proovinud ka kinnisvara alal. 

“Bridget Jonesi beebi” (2016) esilinastus 06.09.2016. Triin Tulev

FOTO: Viktor Burkivski

Triin Tulev

FOTO: Instagram

Anna-Maria Galojan - Londonis resideeruva endise poliitiku nõrkuseks on hinnalised asjad ja glamuurne elu. Kuigi Anna-Maria on silma paistnud värvikate skandaalidega tundub, et pillavat elustiili ei ole see veel seganud, isegi kohtusaali ilmub Galojan laitmatu kostüümiga. 

Vanglast vabanenud Anna-Maria Galojan ajas kokku pressikonverentsi.

FOTO: Sander Ilvest

Anna-Maria Galojan

FOTO: Priit Simson

Anna-Maria Galojan

FOTO: Instagram

Kätlin Maran - Poliitmaastikule pürgiva ärimehe Urmas Sõõrumaa elukaaslane võiks küll loorberitel puhata, aga Kätlin on tegus rõivaäris. Nimelt kuulub naisele Tallinna vanalinnas asuv butiik Don&Donna, mille toodetevalikus on vaid parimatest parim!

Kätlin Maran, Urmas, Kristiin ja Katriin Sõõrumaa

FOTO: AFP / Scanpix

Tallinn Fashion Week 20.10.2016 fotoseinDiana Arno; Kätlin Maran

FOTO: Erlend Štaub

Kristiina Heinmets-Aigro - Miss Estonia 97 on käe valgeks saanud telemaastikul, olles aastaid tagasi  «Seitsmeste uudiste» moe- ja glamuuriuudiste toimetaja. Kolme lapse ema on olnud aastaid reklaamnäoks Eesti vanimale moemajale «Bastion».
 

Beebiootel Kristiina Heinmets-Aigro: "Tüdruku tuba sisustades tegin valikud oma unistuste järgi."

FOTO: Tairo Lutter

Kristiina Heinmets-Aigro ja Donald Trump

FOTO: ETV

Kristiina Heinmets-Aigro

FOTO: ETV