Mida oli Kit Haringtonil ja Emilia Clarke'il öelda oma kuuma intsestiseksi stseeni kohta?

Jon Snow (Kit Harington) ja Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

FOTO: Backgrid/Scanpix

Menusarja «Troonide mäng» seitsmenda hooaja seitsmendas osas oli näha Jon Snowd (Kit Harington) ja Daenerys Targaryeni (Emilia Clarke) laeva pardal suure kirega seksimas.

Paar ei teadnud, et nad on sugulased, Daenerys on Joni tädi, ja seega oli tegemist intsestiga, edastab news.com.au.

Jon Snow (Kit Harington) ja Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

FOTO: Backgrid/Scanpix

Harington ja Clarke kommenteerisid oma seksistseeni teatades, et tegemist oli ühe kummalisema stseeniga, mida nad kunagi on tegema pidanud.

Jon Snow (Kit Harington) ja Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

FOTO: Backgrid/Scanpix

«Meile, näitlejatele, oli see kummaline, kuna teadsime, et tegemist on põhimõtteliselt intsestiga. Ootsime huviga, millise reaktsiooni see vaatajates tekitab. Tehniliselt on sellised stseenid palju energiat nõudvad ja keerulised,» sõnas Clarke.

Jon Snow (Kit Harington) ja Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

FOTO: Backgrid/Scanpix

Harington lisas, et nende mõlema tegelaskujud langesid iha lõksu, kus kirg oli mõistusest tugevam.

Jon Snow (Kit Harington) ja Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

FOTO: Backgrid/Scanpix

«Äkki võid tunda tõmmet ja ei suuda sellele vastu panna. Igatahes Joni ja Daenerysega nii juhtus ja nad läksid oma tunnetega kaasa. Seda ei oleks saanud eirata ega peatada. Panime siis kõik mängu, et see stseen meeledjäävaks teha ja et see ajalukku läheks,» selgitas Jon Snow osatäitja.

Kui Jon läheb laeval Daeneryse kajutisse, siis ei tea kumbki, et nad on üsna lähedalt sugulased.

Joni ja Daeneryse seksimist vaatab salaja pealt Tyrion Lannister (Peter Dinklage), kes jälgib iga nende liigutust.

Tyrion Lannister (Peter Dinklage)

FOTO: Backgrid/Scanpix

Dinklage sõnul on «Troonide mängus» palju voodisstseene, mis on teatud osapooltes vaenu tekitanud ja vastuoludeni viinud.

«Seks peaks olema hea, kuid siin on palju intsesti, tuues kaasa suuri probleeme. Hooaegade jooksul on olnud mitmeid suhteid, mis ei ole hästi lõppenud. See, et ma Daenerysel silma peal hoidsin, ei takistanud Joni,» teatas Tyrion Lannisteri osatäitja.

Sam Tarly ja Bran Stark paljastasid seitsmenda hooaja finaalosas, et Jon Snow on tegelikult Lyanna Starki ja Daeneryse venna Rhaegari poeg, seega seksisid põhja seilamise ajal laeval vennapoeg ja tädi.

Jon Snow ei ole sohilaps, ta sünninimi on Aegon Targaryen ja tal on õigus Raudtroonile.'

Kaader «Troonide mängust». Esiplaanil Jon Snow

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Bran Starki kehastaja Isaac Hempstead-Wright oli natuke mures, et kuidas vaataja veel ühe intsesti, Joni ja Daeneryse sugulusuudise  ning  viimases osas toimuva vastu võtavad. Tema arvates oli hooaja finaal oma «plahvatustega» suurepärane.

Sarja produtsentide sõnul on sari «Troonide mäng» nihutanud moraali ja eetika piire  ning näidanud, et ei ole olemas mustvalgeid suhteid.

Juba esimesel hooajal ilmnes, et Cersei Lannister (Lena Headey) ja ta vend Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) harrastavad intsesti ja see teema on olnud sarjas üheks läbivaks jooneks.

«Troonide mäng». Lena Headey Cersei Lannisteri rollis

FOTO: Uncredited/AP/Scanpix

Nikolaj Coster-Waldau kehastamas Jaime Lannisteri (Macall B. Polay/HBO via AP)

FOTO: Macall B. Polay/AP

Veel ei ole täpselt teada, millal «Troonide mängu» kaheksandat hooaega tegema hakatakse ja millal see vaatajateni jõuab. Coster-Waldau sõnas ühes intervjuus, et tema andmetel jagatakse näitlejatele uue hooaja käsikiri kätte oktoobris ja võtted peaks algama pärast seda.

Seitsmenda hooaja lõpus lõhkus Öö kuningas Daeneryselt röövitud draakoniga Müüri ja ta surnute armee sisenes Seitsme kuningriigi piiridesse.

«Troonide mängu» seitsmenda hooaja viimane osa. Öö kuningas ja draakon / Scanpix

FOTO: SCANPIX

Seega võib oletada, et kaheksandal hooajal näeb palju lahingustssene. Mis puudutab inimsuhteid, siis need võivad olla veelgi keerulisemad kui võitlus elavate surnutega.

Spekuleeritakse, et «Troonide mängu» kaheksas hooaeg peaks siis vaatajateni jõudma kas 2018. aasta keskel või 2019. aasta alguses.

Populaarne

Tagasi üles