Eesti Muusikaauhinnad 2020

Lootust on: need pikaaegsed Hollywoodi abielud on eeskujuks kõigile

Kurt Russell ja Goldie Hawn.

FOTO: Reuters / Scanpix

Kuulsuste elu võib küll hektiline olla ja aeg-ajalt jõuavad meieni kuuldused staaride lahkuminekutest. Teisalt leiab ka mitmeid staaride paare, kes hoolimata hektilistest graafikutest ja fännihordidest on suutnud kokku jääda.

FOTO: Reuters / Scanpix

Kurt Russell ja Goldie Hawn. Hollywoody raudvara, kes on koos püsinud pea 35 aastat ja kelle tormilisest armuloost on sündinud vaimustav Kate Hudson.

FOTO: AP / Scanpix

Tom Hanks ja Rita Wilson. Hanks on Oprah Winfryle tunnistanud, et ta on maailma õnnelikem mees.

FOTO: AP / Scanpix

David ja Victoria Beckham. Kaks aastakümmet koos olnud paar on näinud vett ja vilet – ainult selleks, et ainult tugevamana välja tulla.

FOTO: Reuters / Scanpix

Sarah Jessica Parker ja Matthew Broderick. Ajal kui «Seksi ja linna» Carrie mr Bigi pärast pisaraid valas, oli SJP õndsas abielus oma kauaaegse kaasaga.

FOTO: Reuters / Scanpix

Meryl Streep ja Don Gummer tähistavad varsti neljakümnendat pulma-aastapäeva ja neil on neli andekat last.

FOTO: Reuters / Scanpix

Sting ja Trudie Styler. 35 aastat ei ole vanemaks muutnud ei Trudie Stylerit ega ruineerinud kauakestvat tantristlikku õnne.

FOTO: AP / Scanpix

Elton John ja David Furnish. 1993. aastast koos olnud paar sõlmisid Suurbritannias ühe esimese tsiviilpartnerluse 2005 aastal. Neil on kaks poega Zachary ja Elijah.

FOTO: AP / Scanpix

Ozzy ja Sharon Osbourne. 1979. aastast koos olnud paar on teinud läbi mitmeid raskeid aegu, mis on ka tõsielusaates kajastatud, aga hoolimata probleemidest on paaril täitumas 38. aastapäev.