/nginx/o/2011/04/17/559742t1h8ed5.jpg)
«Eesti otsib superstaari» on jõudnud finaalideni. Enam kui tuhande tänavuse superstaariks pürgija seast on sõelale jäänud kümme parimat, kes võistlevad edasi ihaldatud tiitli ja plaadilepingu nimel.
Elu24 käis stuudios ja uuris superstaariks pürgijatelt saate eel nende trumpide ja hirmude kohta, mis neid võiksid kas edasi aidata või takistuseks saada.
Jaan Lehepuu astub televaatajate ette Michael Jacksoni looga «Billie Jean».
Mis on sinu trumbid, millega pääsed edasi?
Enesekindlus ja hea hääl .. nagu just see kähin, mis tekib. See ei tee mulle haiget, tuleb nagu iseenesest ja see on hea. Samas liiga palju ei tasu ka teha.
Millega kardad põruda?
Kuna mul sel nädal häälele hästi palju koormust olnud, siis hetkel on see natuke ära. Kõige rohkem seda kardangi, et kuna refräänis tuleb üks kõrge noot, siis see võib pekki minna. Loodan, et kõik läheb siiski hästi.