Metsatöll ühendab Rock Cafe laval jõud Eesti Rahvusmeeskoori ja Siiri Sisaskiga

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Metsatöll
Metsatöll Foto: promo

Reedel, 20. mail astuvad Rock Cafe lavale Metsatöll, Eesti Rahvusmeeskoor ja Siiri Sisask. Suurejooneline kontsert on Metsatöllu ja Siiri Sisaski esimene loominguline kokkusaamine, käesoleva aasta ainus etteaste RAMiga ning väärikas punkt klubikontsertide hooajale.

Metsatöllu trummari Marko Atso kinnitusel on tegemist tehniliselt keeruliseima ja pikima kontserdiga sel aastal. «Oleme erinevate esinemiste läbi oma vigadest õppinud ja täiustanud helipoolt ideaalilähedaseks. Siiri Sisask on meie hinnangul kõigi aegade üks omanäolisematest ja lahedamatest lauljataridest, kellega musitseerimine on puhas rõõm,» rääkis Atso.

Metsatöll ja RAM alustasid koostööd aga 2006. aastal, mil salvestati «Raua needmise» DVD. «RAM on ainulaadne professionaalne meeskoor maailmas - usaldasime nende hooleks kogu meie viimase albumi taustalaulud,» ütles Atso.

Ka Siiri Sisaskil jagub koostööle vaid kiidusõnu. «Meie varasemad koostööpüüdlused on erinevatel põhjustel jooksnud liiva, nüüd on aga seda parem meel, et tuleme välja oluliselt mahukama sündmusega ja kindlasti saab see olema huvitav nii meile kui ka meie publikule. Kuigi meie poolt viljeletud muusikastiilid on erinevad, on sõnum või õigemini ekspressiivsus olnud sarnased,» sõnas Sisask.

Kontserdil lubab Sisask esitada nii Metsatöllu vahetut ja otsekohest kui enda vanemat, aga ka päris uut loomingut. Atso sõnul saab kontsert olema täiuslik muusikaelamus nii publikule kui esinejaile.

Rock Cafe uksed avatakse 20. mail kell 21.00. Piletid hinnaga 10 eurot on eelmüügis Piletilevis. Kohapeal maksab kontserdipilet 12 eurot.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles